Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Konuya Resim Ekleme Hatası

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

mkucuksari

Destek Ekibi
Yönetici
Destek ekibi
SMS onaylı
Tüm yetkilerim olmasına, eklenen resimin boyutu izin verilen boyutun altında ve izin verilen formatta olmasına rağme, konu içine resim ilavesi sırasında yüklüyormuş gibi oluyor ama yüklenmiyor.

Acaba neyi gözden kaçırıyorum ?

Ekli dosyalar

• Attach_1.jpg
    Attach_1.jpg
    84.3 KB · Görüntüleme: 80
  • Attach_2.jpg
    Attach_2.jpg
    148.9 KB · Görüntüleme: 79
  • Attach_3.jpg
    Attach_3.jpg
    89.2 KB · Görüntüleme: 71
Çözüm beyler bulundu sorun php sürümünden kaynaklı ben 3.6.4 miras kullanıyorum şimdilik eklenti yüklediğim de cpanelden php kısmından 7.2 yapıyorum eklentiyi kuruyorum sonra miras a dönüştürüyorum php sürümüyle alakalı birşey bu hocam yani demem o ki

Eklenti kurmak istediğinde cpanelden sürümü 7.2 yap eklentiyi kur sonra php sürümünü 3.6.4 e geri taşı hangisi milassa ona taşı hocam çözüm böyle gerçekleşti bende

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.