Nasıl yapılır ? Konuya Resim Eklem e

mkucuksari

Moderator
Yönetici
xF Mod
Web sitesi
www.rckolik.com
Sevgili arkadaşım. Anlaşılan o ki XenForo da yenisin ve yeni yeni öğrenmeye çalışıyorsun. Nacizane gördüm 2 eksikliği seninle paylaşmak istiyorum.

1- Konu açıp soru soruyorsun ama ek diyorsun ek yok.... Lütfen sorunu/sorunu tek seferde acele etmeden güzelce sor ki, sana yardımcı olacak insanların da işlerini birazcık kolaylaştır.

2- Diğer taraftan yeni başladığın için bir sürü temel bilgiye ihtiyaç duyuyorsun doğal olarak. Yerinde olsam bunları TEK’e tek sormak yerine, hazırlanmış başta videolu konuları olmak üzere önceki kaynak paylaşımlara bakarak bilgi dağırcımı genişletmeye bakardım. XenForo-1 de izle kesinlikle. Temel yapı XenForo-2 de admin bazında hemen hemen aynı sayılır.

Bu inceleme ve araştırma sonrası hala bazı soruların elbette olacak. O zaman sorarsan bizler her daim yardımcı olmaya çalışırız.

Söylediğim yöntem biraz zor ve vakit alıcı ama eğer bu işte kalıcı olmak istiyorsan kesinlikle bu şekilde biraz araştırma yapıp, öğrenmen gerekiyor. Kaldı ki özellikle video anlatımları ile daha iyi bir forum Türkiye’de bulamazsın. Bu hazineden bence max şekilde istifade etmeye çalışız.

Kaynaklar

XenForo video anlatımlar
 

GodCho

xFanatik
xF 2 kullanıcı
Sanırsam hep dosya ekle kısmından görsel yüklüyorsun ama editör üzerinde resim ekle butonu var ( ctrl + p )
 

IExlusive

xFanatik
xF 2 kullanıcı
Web sitesi
forum.arcenia.com
Size önerim XenForo videolarını izleyerek Temel Yapıyı Öğrenin Sonra Eklenti ve Extra.less gibi şablonlara girersiniz. Bilmeden direk sorarsınız dediklerimizi anlayamama ihtimaliniz yüksek olur ve ne yapıcağınızı bilmesiniz. Dediğim gibi XenForo'nun Temelini öğrenin biraz daha bilgi sahibi olursunuz.