Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Konuları beğen tuşu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.
2.1 sürümünü kullanıyorum zaten. bugun güncelledim siteyi. ilimyuvasi.com

üstadlarım ben uprade yerine full olanı indirip ftp den attım çıkan seçeneklere yes to all yaptım uprade olanı yapmam gerekiyordu galiba ama hatalar veriyor site tepkiler yok beğen üzül vs konularda page container şablon sorunu var nasıl hallaedebilirm yardımcı olurmusunuz giriş biliglerini attım eTiKeT™ eTiKeT™ netr0n netr0n

Ekli dosyalar

• Ekran 2Alıntısı.PNG
    Ekran 2Alıntısı.PNG
    20.4 KB · Görüntüleme: 19
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    58.5 KB · Görüntüleme: 20
üstadlarım ben uprade yerine full olanı indirip ftp den attım çıkan seçeneklere yes to all yaptım uprade olanı yapmam gerekiyordu galiba ama hatalar veriyor site tepkiler yok beğen üzül vs konularda page container şablon sorunu var nasıl hallaedebilirm yardımcı olurmusunuz giriş biliglerini attım eTiKeT™ eTiKeT™ netr0n netr0n
1.resim normal w*rez kullandığın icin

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.