Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Konu veya mesaj düzenleme nedeni belirtme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ADANA LI

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar xenforoda vb de olduğu gibi konu veya mesaj düzenlendiği zaman düzenleme sebebi yazabilme eklentisi varmı?

Mesela: Konu xxx kişi tarafından düzenlendi. Düzenleme nedeni: xxxx gibi

Deneyeceğim birazdan ben onu üyelere bildirim gönderiyor diye düşünmüştüm denemedim o yüzden :)
[doublepost=1494939132,1494937042][/doublepost]Maalesef benim düşündüğüm gibi sadece mesaj sahibine bildirim gönderiyor

Siz konun düzenlendiğini değil ayrıntılı olarak neden kim tarafından düzenlendiğinin her kes tarafından görünmesini istiyorsunuz olayı yeni kavraya bildim ben sanırım.
Mevcut sistemde böyle bir uygulama mümkün değil ancak var ise bir eklenti ile olabilir bu ancak öyle bir eklenti görmedim fakat göz atacağım...

Fakat şunuda belirteyim açıkcası sanmıyorum böyle bir uygulamanın olacağını çünkü böyle bir ihtiyaç olunduğunda şu yönten kullanılmaktadır.

Konu başlık hatası nedeni ile tarafımdan düzenlenmiştir eTiKeT.

Aynen öyle hocam şimdi doğru anlaşıldı :D evet ben kurcaladımda öyle bir ayar bulamadım o yüzden bir konu açma gereği duydum hayırlısı artık belki çıkar :)

Vakit ayırdığınız ve ilginiz için teşekkürler

Forumda komple mesaj düzenleme geçmişini temizlemek için bir seçenek varmı ?
yada phpmyadmin üzerinden o tabloyu boşaltmak gibi...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.