Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Konu içinde yeni konu aç butonu - New Post Button in Post

XF 2.0 Eklenti Konu içinde yeni konu aç butonu - New Post Button in Post

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Hocam şablon içeriğini paylaşın dediniz, paylaştık fakat sizden ses seda çıkmadı :)
Ekran görüntüsünde de görüldüğü üzere 14 Aralık tarihinde ben geri dönüş yapmışım fakat sizin tabirinizle sizden bir ses seda çıkmamış :)

Screenshot_20191229-044339.jpg

Hocam oldu olucak yedekleriyle beraber komple siteyi devredelim size :) Kusura bakmayın siteye ait birseyi paylaşamıyorum :)
Kodlarda bir sıkıntı yok çalışmamasının nedeni kullanılan eklentilerle ilgili bir durum olabilir bu yüzden temanızı test etmek istemiştim kaldı ki kullandığınız temayı bulabilmek zannettiğiniz kadar zor değil :) bu yüzden siteniz ve yedekleri size kalsın :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.