Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü konu içinde ki Like ve Emojiler

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

hasannakyuz

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Selamlar ;
Sorunum şudur ki resimde görüldüğü üzere pc den baktığımda forumuma Like yazısının üzerine geldiğimde emojiler görünmemekte bir mesajı like lamadan once ? bu işaret görünmekte fakat lıke attıktan sonra gorunmemekte keza aynı zamanda sol altta da gorunmemekte , ama forum sıteme mobilden gırıs yaptıgımda sıkıntı yok herşey normal , acaba kullandıgım pc den kaynaklı bır sıkıntı mı anlıyamadım , yardımcı olursanız sevınırım.
6817

Son düzenleme:
FTP'ine bağlanın ve şu dosya yoluna gidin; styles/default/xenforo/reactions/emojione/ içerisine aşağıdaki vermiş olduğum dosyayı zipten çıkarıp atın.

Ekli dosyalar

• sprite_sheet_emojione.zip
    7 KB · Görüntüleme: 1
aaa pardon ben sanırım o dosyayı silmişim styles/default/xenforo/reactions/emojione/ kırmızı alan yok ftp de muhtemelen ben bı ıuygulama sılerken o dosyayı sıldım , o dosyayı nereden bulabılkırım acaba ?

zipten çıkartıp styles/default/xenforo içerisine atın.

Ekli dosyalar

• reactions.zip
    35.9 KB · Görüntüleme: 1

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.