Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Konu İçi Sekmeli (Tab) İçerik Ekleyin

XF 2.1 Eklenti Konu İçi Sekmeli (Tab) İçerik Ekleyin 2018-12-09

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

Ugur

Destek Ekibi
Yönetici
Destek ekibi
SMS onaylı
Ugur Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Konu İçi Sekmeli (Tab) İçerik Ekleyin - Konu İçi Sekmeli (Tab) İçerik Ekleyin

Bu eklenti ile konu içi mesajlarınıza her türlü sekmeli içerik ekleyebilirsiniz.

Eklenti kurulumu

Adım 1,
- Ekte bulunan dosyayı çekin
Adım 2,
- Dosya içinden çıkan UPLOAD isimli klasörün içerisindekileri FTP ana dizine atın
Adım 3,
- Admincp >> Eklentiler >> alanında eklentiyi bulun >> Yükle butonu ile yükleyin

XF 2.1 de bbcode buton yöneticisinden butonları editöre ekleyin.

Kullanımı

[SEKME] [SEKMEIC=...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Başarıyla yükledim ama beyaz rengi nasıl değiştirebilirim?

Merhaba, çok güzel bir eklenti olmuş. Bunu 1. versiyon için uygulayabilir miyiz?

Xenforo 2.2.5 kullanıyorum. Eklentiyi kurdum. Debug modunu da aktif ettim. Ama bir türlü Sekme gelmesini sağlayamadım. Özel BB Kodları alanında örnek [SEKMEIC=Tarih]Icerik[/SEKMEIC] gibi örnek verilmiş ama nereye yazacağımı bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Xenforo 2.2.5 kullanıyorum. Eklentiyi kurdum. Debug modunu da aktif ettim. Ama bir türlü Sekme gelmesini sağlayamadım. Özel BB Kodları alanında örnek [SEKMEIC=Tarih]Icerik[/SEKMEIC] gibi örnek verilmiş ama nereye yazacağımı bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?
Örnek kullanım:

Kod:
[SEKME]
[SEKMEIC=Başlık 1]icerik 1[/SEKMEIC]
[SEKMEIC=Başlık 2]icerik 2[/SEKMEIC]
[SEKMEIC=Başlık 3]icerik 3[/SEKMEIC]
[SEKMEIC=Başlık 4]icerik 4[/SEKMEIC]
[/SEKME]

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.