Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Konu düzenlemede editörün görünmemesi

xterme

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba arkadaslar forumda yeniyim ilk konum bu yeniyim pek bi bilgim yok Simdiden yardim eden arkadaslara teşekkür ederim
sorunum şu konu acarken editor yerlerindeki yazi duzenleme link ekleme gibi olan yerler calisyor ama iconu ve yazilari gozukmuyor nasil yapabilirim.
resim burada
https://i.hizliresim.com/PlA1Od.png

Son düzenleme:
Temanızda sorun olabilir. Default temanızda durum nedir. Birde Türkçe yazı yazarken okunaklı yazın ki yardımcı olacak arkadaşlar okuduklarını anlayabilsin.

Yanlis yazı icin ö.dilerim klavyem bozuldu ekran klavye ile yazdim
Menüler caliayor ama ne olduklari beli degil ustune gelince seciliyor Default temada hic bir sorun yok herseyi sorunsuz sadece editorlerin ne olduklari beli değil Menüde konu acarken.

Yanlis yazı icin ö.dilerim klavyem bozuldu ekran klavye ile yazdim
Menüler caliayor ama ne olduklari beli degil ustune gelince seciliyor Default temada hic bir sorun yok herseyi sorunsuz sadece editorlerin ne olduklari beli değil Menüde konu acarken.
O zaman yedek alıp, sorunlu temayı kaldırıp, yeniden kurmayı deneyin, bakalım sonuç ne olacak.

Bu işlemi isterseniz lokal PC'de Demo ortamında rahatlıkla test edebilirsiniz.

Kullanım tekniği - XAMPP ile Localhost - PC'de Xenforo Kurulum ve Kullanımı

Bir de ne yaptınız da bu hale geldi. Mesela son dönemde eklenti kurdunuz mu ? Eğer kurdu iseniz öncelikle onları kaldırmayı deneyebilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.