Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Konu bağlığını ortalama

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

17mart

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
aşağıda resimde görüldüğü üzere konu başlığını ortalamak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Adsız.png

7820

Bu şekilde oluyor ama şöyle ki bazı şablon kısmında classların değişmesi gerekiyor.

İşte nasıl değiştirdiğimde çogu kayma yapıyor siz sadece <center></center> olacak değil messegade ve notice de değişiiklik lazım bence

Şunu deneyin;

Kod:
[data-template="thread_view"] .p-body-header
{
    text-align: center;
    display: inline-block;
    margin: 0px auto 10px auto;
}
üstad bende yaptım onuda hepsi birden tasınıyor ortaya ben sadece sayfanın konusunu veya bulundugun sayfayı orada ortada göstermek istiyorum

üstad bende yaptım onuda hepsi birden tasınıyor ortaya ben sadece sayfanın konusunu veya bulundugun sayfayı orada ortada göstermek istiyorum

Aşağıdaki şekilde hepsini ortalarsınız. Aynı hizaya koyup ortalamanın mantığını anlamadım. çok çirkin bir görüntü çıkarıyor. Aynı hizada duracaksa ortada durmasının tasarımsal olarak artısı nedir?

CSS:
.template-thread_view {
    .p-body-header {
        text-align: center;
        .p-title-value {
            margin-left: auto;
        }
    }
}

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.