Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? KONU AÇMA SÜRESİ/LİMİT AYARI NASIL YAPILIR ?

caca120

xFanatik
Kullanıcı
Üyelerime konu veya mesaj gibi işlevlerinde süre sınırını nasıl koyabilirim ?

admin cp xf seçeneklerine tıklayın [SIZE=7]Mesajlar ve düzenleme seçenekleri[/SIZE] tıklayın ve bu alandakı zaman aralığını kendınıze gore düzenleyin
1566231948328.png

Gruplara uygulamak istersen bu eklentiyi kullan.
[AL] Post Limit Per Node

1566237645420.png

• Beğen
Tepkiler: Sis
Hayırlı geceler sevgili xenforo ailesi bir sorum olacak arastırdım ama bulamadım bir üye konu alabilmesi için en az 50 mesaj sayısına sahip olmasını istiyorum birde anketlere katılabilmesi için 50 mesajı olmasını nasıl ayarlayabilirim yardımcı olan tüm arkadaslars şimdiden teşekkür ederim

Hayırlı geceler sevgili xenforo ailesi bir sorum olacak arastırdım ama bulamadım bir üye konu alabilmesi için en az 50 mesaj sayısına sahip olmasını istiyorum birde anketlere katılabilmesi için 50 mesajı olmasını nasıl ayarlayabilirim yardımcı olan tüm arkadaslars şimdiden teşekkür ederim
Bir grup açın "Altın Üye" grubu. Daha sonra terfi bölümünden 50 mesaja sahip olanları "Altın Üye" gruba terfi edin.

1601574888808.png

1601574922055.png

1601574948674.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.