Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Konu açarken resim boyutları düzenleme,

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Mert22

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba konu açarken resimlerin boyutlarını nasıl düzenlerim örnek vericeğim, aşağıdan dosya ekle diyorum bir resim seçiyorum.

Yüklenmesi bittikten sonra tam veya küçük resim butonuna basıp konu içerisine dahil ediyorum fakat resim boyutları ile oynama yapamıyorum sadece tam küçük resim seçimim var,

1aç.jpg

yukarıya ekteki resmin küçük olarak ekledim yardımcı olurmusunuz bu konuda

Merhaba, anladığım kadarı ile siz şöyle cevap vereyim.
Sitem resim olarak bir ek yüklediğinizde evet panelden verilmiş olan boyutlar ne ise o boyutta sınırlamaktadır. Bunun dışında resimler herjangi bir ayarı yoktur yani X Konuda Xpx olarak görünsün Y konuda Xpx olarak görünsün gibi bir ayar yapamazsınız.
Fakat bunun için bir eklenti geliştirilir ise o zaman olabilir ancak ki hali hazırda böyle bir eklenti xen1 de de görmedim bu yüzden yazılacağınıda pek sanımıyorum.

Merhaba, anladığım kadarı ile siz şöyle cevap vereyim.
Sitem resim olarak bir ek yüklediğinizde evet panelden verilmiş olan boyutlar ne ise o boyutta sınırlamaktadır. Bunun dışında resimler herjangi bir ayarı yoktur yani X Konuda Xpx olarak görünsün Y konuda Xpx olarak görünsün gibi bir ayar yapamazsınız.
Fakat bunun için bir eklenti geliştirilir ise o zaman olabilir ancak ki hali hazırda böyle bir eklenti xen1 de de görmedim bu yüzden yazılacağınıda pek sanımıyorum.
Selamlar eTiKeT™ eTiKeT™ , arkadaşın sorunu ile aynı sorunum var benim de. Daha önce resmi köşesinden tutup ayarlayabiliyordum. Şu an da maalesef ayarlama yapamıyorum. Sanırım arkadaşın söylemiş olduğu da aynı şey. Mesaja resim eklediğimizde köşelerinden tutup büyütüp küçültebiliyorduk. Bunun çalışmaması ya da nereden ayarlıyoruz yardımcı olabilir misiniz ?

Selamlar @eTiKeT™ , arkadaşın sorunu ile aynı sorunum var benim de. Daha önce resmi köşesinden tutup ayarlayabiliyordum. Şu an da maalesef ayarlama yapamıyorum. Sanırım arkadaşın söylemiş olduğu da aynı şey. Mesaja resim eklediğimizde köşelerinden tutup büyütüp küçültebiliyorduk. Bunun çalışmaması ya da nereden ayarlıyoruz yardımcı olabilir misiniz ?
Bu özellikle XF-2.1 ile geldi ve sorunsuz şekilde çalışıyor olması lazım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.