Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Konu açarken bb kodları bulunuyorsa açılmıyor/düzenlenmiyor.

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Maxv4h

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba,

Konu açarken veya düzenlerken center, size gibi bir çok komutları yazdıktan sonra kaydet dediğimde,

hata.png

böyle bir problemle karşılaşıyorum. Nasıl çözebilirim acaba?

Bakıyorum şuan, uyguladıktan sonra geri bildirimi mesaja ekleyeceğim.
Problemi çözdüm söylediğiniz şekilde
Peki eTiKeT™ eTiKeT™ ben farzedelim ki 27 kasım saat 11.12 geçe bir konu gönderilmesi istiyorum. Bunu konu açılacağı vakit vaktini ayarlayıp paylaştım ve o gün ve saatte konu otomatikmen görünüre girmiş oluyor. Bunu biliyorum fakat eklentisini bulamadım bulamadığım için de kullanamıyorum yardımcı olur musun.

Problemi çözdüm söylediğiniz şekilde
Peki eTiKeT™ eTiKeT™ ben farzedelim ki 27 kasım saat 11.12 geçe bir konu gönderilmesi istiyorum. Bunu konu açılacağı vakit vaktini ayarlayıp paylaştım ve o gün ve saatte konu otomatikmen görünüre girmiş oluyor. Bunu biliyorum fakat eklentisini bulamadım bulamadığım için de kullanamıyorum yardımcı olur musun.
Kısaca konunun paylaşılacağı zamanı 2 gün öncesinden ayarladım gönderdim sisteme zamanlanmış şekilde de günü ve saati gelince otomatik paylaşmış olucak. Bunun eklentisi lazım

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.