Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Konu Abonelikleri

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

SelamT

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba,

Forumdaki konu abonelik takibi konusunda biraz anlam kargaşası yaşıyorum. Şöyle ki;
Bir konuya mesaj yazıldığı zaman, sadece üstteki notification butonuna sayı gelsin, e-posta ile bildirim gelmesin.
Bunu nasıl sağlarım?

Konuya cevap yazar yazmaz e-posta ile yeni cevaplarda tarafıma düşüyor.
Cevabı yazarken "bu konuya e-posta ile abone olmak istiyorum" tarzı bir seçenekte yok.

Ayrıca, hiç bir şekilde konuya dahil olmamama rağmen, foruma abone olduğum için yazılan tüm cevaplarda e-posta geliyor.
Ben sadece foruma açılan yeni konulardan haberdar olmak için konu açıldığında haberim olsun isterken, her cevapta e-posta gelmesi çok fazla posta almama sebep oluyor.

Bu konuda biraz sistem sanırım karışık.
Acaba bir kaynak var mıdır inceleyebileceğim?

Teşekkürler,

Eğer Bahsettiğiniz Durum Kullanıcı Bazlı ise bunu profil düzenleme yaparak tercihler alanından engelleyebiliyoruz.

7074

bu alanlarda değişiklik yaparak eposta gelişini engellemiş olursunuz.

HOcam bu sadece özel konuşmalar için geçerli dğeil mi?
Bir de bende sizdeki gibi bir seçenek yok.
Bu kişisel tercihlerin olduğu alan mı yoksa admin paneli mi?

7077

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.