Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Tema isteği kngiht online oyunu için tema

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu temayı istemektedir.

kurnaz

Kullanıcı
Kullanıcı
merhaba arkadaşlar bir oyunda görmüştüm cok güzel teması vardı adam kendi pvp serverı cin apmış bulursam link atarım ona benzer tema arıyorum satan varsa nekadar ücretsiz bulabilirsemde çok teşekkür ederim. knight online pvp server için tema bence cok tutulur heleki günümüzde çok fazla server kuranda varken ^^

xenforo sürümünüz nedir?

çok güzel olmş ellerine sağlık biraz daha editlenirse güzel olur örnek birtane site veriyorum

örnek site

ücretli bir tema ornek verdıgınız

ücreti nekadar peki ve buna benzetilen ücretsiz varmı yada yapıla bilirmi ana sayfasındaki eklentileri bilsem güzel olurdu aslında

ücretli bir tema ornek verdıgınız
Ücretli değil bu temayı editledim edit bana ait

sizin editin üstüne benim gösterdigim site gibi yapma ihtimaliniz varmıdır peki hocam ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.