Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü KL Editörde hide tagının yazısı görünmemesi

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

huseyin

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar,
KL editor kurdum hide tagı sorunsuz çalışmasına rağmen arkaplanı beyaz oluyor yazı da görünmüyor. Renklerini nasıl değiştirebilirim?
Screenshot_2.png
Screenshot_3.png

Şimdiden teşekkür ederim

aynı sorun alıntı mesajlarda da var, nasıl çözülcek bu? Eski şablonlar var onlarla alakalı mıdır? O şablonları nasıl düzeltebilirim
Screenshot_4.png

Eski şablonlar var onlarla alakalı mıdır? O şablonları nasıl düzeltebilirim
Bu sorunla alakalı mı emin değilim ama Eski şablonları "Birleştir" (Merge) diyerek düzeltmeniz lazım. Aksi aktirde bazı güncellemeler tam anlamıyla forumunuza yansımayacaktır.

En son yüklediğin alıntı resmi mesajında gülücüğün görüntülenmesi mesajın gösterildiği anlamına geliyor. Bana kalırsa sorun css ile alakalı. Ögeyi denetleden içeriğin gelip gelmediğine bakabilirsin. Tahminimce yanılmıyorsam senin hide mesajının background-color ile font-color aynı renk olmuş. :)

Forum URL eklerimisiniz ve birde demo bir kullanıcı..

Bunu biliyorum benimde başıma gelmişti, Renk paletlerini değiştirin ( Beyaz ) olanları tek tek deneyerek değiştirin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.