Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kim bu Fırlama ?

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Kim bu zottirik ? çocuk çözemedim :)

https://www.r10.net/sikayetim-var/2553113-netron-adli-uyeden-sikayetciyim.html

Temayı görsel olarak birebir çalmış mı ne yapmış anlamadım. MusaPekel MusaPekel sen tanıyor musun diye sormak geliyor içimden nedense :D

Açtığı şu şikayet konusunu okuyunca dayanamadım. Çocuk utanmadan haklıymış gibi estirmiş :)))) Şu klavye varya neler yaptırıyor çoluk çocuğa.

valla netron iyi dayanmış. Aslında temaları lisanslayıp kodları da a'dan z'ye lisansa dahil edip yasal mercilere başvuracaksın. En mantıklısı bu sonra babaları g*tlerin de koştursun oğlum internetler de onu bunu dolandırmış diye :) Başka türlü bunlar akıllanmayacak. netr0n netr0n - eTiKeT™ eTiKeT™

Vallahi acımayın kimseye. Deveye diken bizim türk milletine öpen yaranıyor. Baktın çalıyorlar ver gitsin billurları ağır bi avukata. Gerisini o hallediyor zaten :)

dün orgin miydi ne alakalı netron konusunu okudum bayada takip ettim :D netron haklı oldugu belli .. söz konusu bahsi geçen temayı bilmiyorum ama xgt her yere çıkan yol gibi burdan aldıgı esinlendiği kesindir...
Sis Sis hocam senide tanımam musa pekelide tam tanımam ama bilirim sizleri buralardan sessiz türübün izleyeniyim.. musapekelin olayınıda okudum ben.. ama sanırım musa pekel o eski musa pekel değil :D hakkını yememek lazım. bir kaç kere bana yardımcı olmuştu şu şifre giriş olaylarında ezelden bize öyle bir gereksinim gerekmedi ama bana bize yanlışı olan bir insan degil. önceden bir olaylarınız olmuş çalma alma esinlenme satma falan ama o geçmişte olmuş musa pekel şuan burda ve aramızdaysa eskiyi açmaya gerek yok. herkes hata yapar bişiler yapar :D

netron abimizin olayına gelince müşterileriyiz netronuda tanımam etiketide hatta ve hatta ladezside ama tanımak ile kastımız ne ? ladezs ? on numara insan netron on numara etiket on numara . neden böyle diyorum .. ben tahamul edillmesi zor bir insanımdır çok kasarım adamı .. ve bunlar benim işim düştüğümde ben baş etlerini yediğimde bana gık bile demeyen kişiler :D gerek insanlıkları olsun gerek işlerine baglılıkları olsun öyleler. ha iişlerinde hatalar olacaktır :D ama kibirleri yok onu test ettik :D netronun konusuna bakınca netronu tanımayada gerek yok adam nazik naif dil ile kendisini gayet hoş açıklayıcı ifade etmiş dün gece tüm konularına baktım..

bu tema olayında temayı çalan arkadaş normall karşılıyor o şöyle sanıyor bakın iyi anlayın şimdi :D
mesela biri bana gelse deseki sitemde şu sorun var ya ben xgt istatislikleri yükleyemedim hani şu top10 dan bahsediyorum.. deseki yaparmısın kardeşim parası neyse veririm dese .. normalde para alınmaz bu iş için eklenti benim degil ben eklenti satmıyorum.. ama o eklentiyi senin oraya kurarım hazırlarım veriririm nasıl yapılacagınıda gösteririm derimki kardeşim 10 lira 20 lira .. niye ? zamanımı verdim 10 dk ilgilendim derim alırım '' mantıgı ile düşünüp ziyaretçiler girişinden kod çekiyor o arkadaş . ama bunu ben yaptım temayı diyerekten satışa sunuyor .. yani ordaki arkdaş esinlenmek ile almanın arasındaki farkı ayırt edememiş :D buda hırsızlıktır..

bakın mesela netron burda ultima posbiti sundu diyelim ki sundu faydalanın diye.. ya adamın biri geldi dediki kuramadım netronda sitede yok.. gel kardeşim ben sana kurayım diyorum kurup veriyosun adam diyoki al bu hakkın kardeşim iban at..
bunun adı netronun malını benim diye sattım olmaz sen o adamın sitesine ilgi gösterdin kurdun verdin olur işçilik parasını aldın olur. ki zaten veren veriyor sen almıyorsun.. buna ben normal derim.. ama adam tema benim tasarım benim diyo :D lan inceledik gece boyu her konuşmasını tutarsız her lafı yani ben salak değilim php bilirim html bilirim css yide yeni yeni öğrendim öğreniyorum .. ama yerini girişini çıkışını bilmiyorum paketlemedir çözümü ben araştırma ile deneme yanılmayla yapıyorum ve çok sorular soruyorum öyle bir şekilde yapıyorum.. yani vasıfsız bir insan değilim orgin di adı orgin yazıp duruyorum :D doğruydu galiba :D ama o adamın cevapları netronun ona dedikleri bakıyorum ya konularınıda boşver .. netronun ondan 40 gömlek üstün büyük oldugu zaten aşikar ortada yani ne bileyim lan :D ordaki vatandaş neyine güvenipte karşılık veriyor üstte çıkıyor anlayamadım

Yok musanın alakası yok o konuyla, musa artık neyin ne olduğunu ayırt edebiliyor. Sadece yanlış piyasa da yanlış kişilere destek vermesinden kaynaklı hatalar yaptı ve konuda kapandı orada zaten. Burada moderatörlük yapmış birisi ve kendisini de geliştirmeye devam ediyor.

O Arkadaş şurada hayranlığını dile getiren çocukcuk Ücretli - XenForo 2 [XenGenTr] Rainbow Theme

Enteresan bir kişilik. Hırsızlık, iftira, saçma sapan konular, yaptığımız seo, tema, eklenti çalışmaları bile adama dert olmuş. Arkadaş ürünlerimizi çaldın mı çaldın derleyip götürüp r10'da satışa çıkardın mı çıkardın. O zaman tepkiyi de karşılayacaksın özür dileyeceksin.

Arkadaşlar, bizim ürünlerimizi kurulum işlemleri yapın zaman harcıyorsanız para karşılığı da yapın. Bunlar olağan şeylerdir. Bunlara takılacak değiliz. Ama burada konuya hayran oldum, hayırlı satışlar dilerim dedikten sonra gidip oraya farklı isimde üyelik alıp bizim ürünlerimizi satacaksan işimiz var seninle.

Her zaman söylüyorum herkes kod bilmek zorunda değil. Herkes en iyisi olmak zorunda da değil. Herkes coder olmak zorunda da değil. Bazılarımızın ilgi alanları farklı, bizde yeri geliyor üyelerimizin o uzman oldukları alanlardan faydalanıyoruz. Amaaan piyasa da öyle şeyler gördük ve öyle şeylerle karşılaştık ki artık hiç şaşırmamaya başladım. :)

haha ordaki banlı arkadaş o ise zaten login panele güzel diyip içine dert edip almış olmalı haha r10 da da yazmış zaten sadece orayı aldım esinlendim diye ama kodlar direk çekme ordada paylaşmışsınız zaten .. valla ben zevkle okudum konunuzu kafamda ne netronu ne orgini düşündüm konu içeriğinde tema canlandırmasıda yapmadım kafamda..

direk netronun açıklamaları tatmin etti' ( herkesi ) diye düşünüyorum çünkü hakkını aradı orda.
ben burda üyeyim müşteriyim yağ olsun diye demiyorum ha sakın öyle anlaşılmasın.. v5 temasındaki eleştirilerimi beni az biraz tanıyan herkes bilir acımam eleştirim sakın netronun müdavini xgt nin adamı demesinler benim için :D ben yasal bir insanım ve mizahım geniştir.. mahkemelik olduğum 1 sitede belli zaten benim..

Netron abi arkandayız yani :D sıkıntı yok hakkını ara .. hakkını aramazsan arkanda zaten adam göremezsin .

Arkadaş delirmiş diyorum. Sanki ben r10 üzerinden bu işlerimi yürütüyorum. r10'da ben ticaret yapmıyorum ki binde bir girer çıkarım hepsi o. Ticaret için girmediğim yere, ürünümün satılmasına müsaade edecekte değilim.

XGT ekibi şu piyasanın en iyi destek forumudur. Bunun aksini iddia edenler de olacak. Piyasaya hakim olan bu forumun karalayanı da çok olur. Çok yaşadık biz bunları, antrenmanlıyız o konuda. Sadece susup işimize odaklanıyoruz ama rahat durmuyorlar kaşıyın bizi diyorlar. Herkes kendi işine baksa ne güzel olacakta yok o da olmuyor :)

Arkadaşlar selam hayirli geceler öncelikle konuya yazilicak çok şey var ama aslında işin özeti dönüyor dolaşıyor xenforo'nun ticaretine çıkıyor. :D
XGT Ekibi olarak biz buralara bu tarz çirkeflik , yanlışlık , iftiralar , senaryolar abartılı ve alakasız şikayetler alarak ve hepsini hakkımızla
üstlerine basarak çiğneyerek geldik. Herkes kendisini hem normal hayatta hem sanal hayatta bizim yerimize koysun bir işe tarafsız bakmak bu işlerin başlangıcıdır. Kimse haklı olduğu bir konuda kendisini ezdirmek istemez bu XGT olarak bizim yapımızda vardır.
r10 hepimizin bildiği güzide ve ülkemizin önde gelen webmaster forumu hepimizin üyeliği var hepimiz farkli bir çok konuda bilgi paylaşımı ve içerik dayanışması yönünden faydalanıyoruz. XGT olarak kurulduğumuz günden beri r10'da birçok PROFESYONEL DESTEK veren arkadaşlara saygı-dürüstlük ve ticaret olarak yardımcı olduk. Amacımız asla bilgi saklama veya insaları kazançları ile yargılama olmadı. BU zamana kadar kaç tane temamızı r10'da konu açarak sattık ? Kaç eklentimizi r10'ad konu açarak sattık?

Yapmadık bunu neden ? XGT bizim sayfamız bizim mekanımız bizim ücretli /ÜCRETSİZ olarak destek verdiğimiz , dosyalar paylaştığımız bilgi ve yardımlaşmada limit tanımadığımız ESAS MEKANIMIZDIR. Herzamanda bu böyle olacak.

Ama bu yaşanılan durumu baz alırsak kusura bakmasın kimse yada vazgeçtim baksada olur sorun yok :D çakallara hakkı olmayan bir kazancı bizim emeklerimizle milleti kandırarak sunamayız. Milletin emeklerini çal çırp konunu aç 59 dolara sat oldu paşam tutarsa.

Paramı kazanmak istiyorsun gel bizim sitede tasarımını ve temanı yap sat bunada okeyiz ama 1 şart var ÇALMA-ÇIRPMA yapmayacaksın ÜRETKEN olacaksın. Hazıra konmak her işin kolayıdır. 6 günlük üye senelerin havasını basiyor, biz senelerdir bu sektördeyiz sen neredeydin ? Hane biz mi görmedik veya kim gördü ? Nereden gelio bu havan. Sanırsın xenforo'yu kendisi 1 akşam oturmuş kodlamış :D

konu uzar gider ama şu bi gerçektir XGT olarak her alanda emeğimizin , çalışmalarımızın, ticaretimizin sonuna kadar arkasındayız.
İnsanları olumsuz olarak değerlendirmeden önce yaptığı işlere bakacaksın. Gidip r10'da temanı TUTARSA şeklinde satabilrsin. Belki ihtiyacın vardır para kazanmaya o konuya bişe demem asla. Bizim emeğimizi clonlayip birşey yapmaya çalışıosan eğer önce bizim
onayımızı alacaksın. R10 teması diye 1 terane'ye kapılmış gidiyorsun. e mubarek birisi vbulleitn birsi xenforo hani xenforo yapısı ile vbulletin yapısı ? aradaki farklar ? e hane profesyonel destek veriyorsun uğraşıyorsunya hani tema yapıyorsun ? Sendemi farketmedin
r10'nun teması değil bu tasarım gece modunu çekmiş atmış heryer aynı reng :D Hani derizya Cin olmadan adam çarpacak :D

Değerli r10 forumunun altına en altına in 1 bak orada 1 yazı göreceksin.

1604267000088.png

bu cümlenin anlamını araştırmak ve tamamıyla anlamınız dileğiyle.

: ) ( :

LaDezs LaDezs haha valla durumu güzel özetlemişsin. :D

MySimS3k® MySimS3k® gardaş sen de bu konularda çok dayak yedin ama hayırsız adamın tekisin. Ne bir selamın ne de bir kelamın var bedevi oldun iyice başımıza :D
Ne desen haklısın kardeşim ve ne desen eyvallah :D sonuçta maalesef bu sanal alemde elini sallasan karaktersiz bir insana değiyor yapacak çok da birşey yok açıkçası. Siz doğru bildiğiniz yolda yürümeye devam edin eğri olanlar zaten er ya da geç hakettiğini bulur. Desteğim her zaman sizinle seviliyorsun ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.