Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Kaynaklarda Oluşturulan Dosyaların Forum Konusu Link Hatası (Ulaşılamıyor)

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

sat679

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Kaynaklarda Oluşturulan Dosyaların Forum Konusu Link Hatası (Ulaşılamıyor)

Herhangi bir kaynak oluşturuyorum. Oluşturulan kaynağın otomat olarak açılan forum konusunda ilgili kaynağın daha fazla ayrıntı vb linkine tıklayınca içeriğe ulaşılamıyor hatası veriyor. Bu hatanın sebebi ve çözümü konusunda görüşlerinizi esirgemezseniz çok memnun olurum.

İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• 1.JPG
    1.JPG
    141 KB · Görüntüleme: 10
  • 2.JPG
    2.JPG
    97.7 KB · Görüntüleme: 9
  • 3.JPG
    3.JPG
    199.3 KB · Görüntüleme: 9
  • 4.JPG
    4.JPG
    68.8 KB · Görüntüleme: 9
Sayfanızda ziyaretçi olarak girdiğimde göremedim bu durumu ama URL yapisi ile alakalı olabilir url incelemek lazim hata verdiği url yapisi
birde türkçe dil düzenlemesinden olabilir. Detaylı incelemek için kullanıcı girişini gönderirseniz 1 inceleme yapabilrim : ) ( :

htacces dosyasını orijinali iledğiştirdim, sonuç yine değişmedi.
Sorun bence kaynaklar yazısını önüne forumlar eklemesinden kaynaklanıyor.

acilan.JPG

Sorunu çözdüm: Bu sitede 2.0.3 vesiyonu yüklü idi. Baktım çare bulamıyorum, htacces vbçözüm üretmiyor bende yüklü olan 2.0.3 ü kaldrıp yerine 2.0.0 ı kurdum ve şuan için sorun gözükmüyor.
BU kopnuya başka alternatif çözümü olan olursa çok memnun olurum.
İlginiz ve anlayışınız için teşekkür ederim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.