Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Kaynak Yöneticisine ait kategori başlığının açık gelmesi

htsumer

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Burda kaynak yöneticisi kategorileri açık vaziyette geliyor. Bende kapalı. Bunu açık gelmesi için nerden yapmalıyız?

1642257904185.png

1642257946902.png

Merhaba, o alanı çalıştıran kodu kaldırmadan css ile kapatmanı öneririm belki daha sonra işine yarayabilir.

CSS:
.categoryList-toggler.is-active::after {  display: none;}

Bende sorun vermedi ama geri al aşağıdaki kodu bulup pasif duruma getirin.

Kod:
<a class="categoryList-toggler is-active" data-xf-click="toggle" data-target="< :up :next" role="button" tabindex="0" aria-label="Genişletilmiş geçiş"></a>

Bizde de açık durumda değil ki :) alt kategorile kapalı durumda ;) ancak bunu için bir eklenti vardı bulamadım fakat şu anlatım işinize yarar;

Çözüm
Bizde de açık durumda değil ki :) alt kategorile kapalı durumda ;) ancak bunu için bir eklenti vardı bulamadım fakat şu anlatım işinize yarar;

Burdaki çözüm işe yaradı teşekkür ederim.
In template xfrm_category_list_macros:

FIND:
<ol class="categoryList toggleTarget{{ $isActive ? ' is-active' : '' }}">

REPLACE with:
<ol class="categoryList toggleTarget is-active">

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.