Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kayıtlı olmayan üyeler postbit bilgilerini göremesin?

Sis

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Sevgili hocalarım misafir üyeler siteye girdiğin de; aşağıdaki bizzat kestiğim görsel deki bölüm kayıtsız üyeler göremesin istiyorum.

GÖRSELLER ÖRNEKTİR..

postbit-bilgileri.png

Sadece profil fotoğrafı ve üyelik ismi görünsün '' bu şekilde ''

etike.png

message_macros
Sevgili hocalarım misafir üyeler siteye girdiğin de; aşağıdaki bizzat kestiğim görsel deki bölüm kayıtsız üyeler göremesin istiyorum.

GÖRSELLER ÖRNEKTİR..

Ekli dosyayı görüntüle 9052

Sadece profil fotoğrafı ve üyelik ismi görünsün '' bu şekilde ''

Ekli dosyayı görüntüle 9053
Merhaba,

Görünüm ve diller > Şablonlar > message_macros şablonun içerisine giriniz.

Kod:
<xf:if is="$user.user_id">
kodunuzu CTRL + F kombinasyonu ile arama yapınız. Bulduğunuz kodun hemen üstüne aşağıda belirtmiş olduğum kodu ekleyiniz.

Kod:
<xf:if is="$xf.visitor.user_id">
eklemiş olduğunuz kod sadece üye olan kişilere göstermektedir. Daha sonra aşağıda ki kodu aratıp
Kod:
<span class="message-userArrow"></span>
üzerine
Kod:
</xf:if>
kodu eklediğinizde istediğiniz planlamaya ulaşabiliceksiniz.

• Beğen
Tepkiler: Sis
message_macros
Merhaba,

Kod:
kodunuzu CTRL + F kombinasyonu ile arama yapınız. Bulduğunuz kodun hemen üstüne aşağıda belirtmiş olduğum kodu ekleyiniz.

Kod:
eklemiş olduğunuz kod sadece üye olan kişilere göstermektedir. Daha sonra aşağıda ki kodu aratıp
Kod:
üzerine
Kod:

musa hocam bu şekilde hata alıyorum kaydet dediğim zaman

Ekli dosyalar

• kods.png
    kods.png
    60.1 KB · Görüntüleme: 7
message_macros
Merhaba,

Kod:

Kod:
Kod:
üzerine
Kod:

</xf:if> kodunu yanlış eklemişim hocam istediğim şekilde oldu şimdi :) teşekkür ederim elinize sağlık :)

Rica ederim. İyi Günlerde kullan @netr0n hocamın paylaşmış olduğu kaynak içerisinden alınmıştır kod Kullanım tekniği - XenForo 2 if Koşulları - Conditional Statements

Musa hocam konu dışı olacak biraz biliyorum ama :) Yeni konu mu açmalıyım yoksa bilemedim.

Önek kısmına sadece ikon eklemek istiyorum. aşağıdaki duyuru ikonu yapmak istiyorum görseldeki gibi ?

Normalde r10da bu istatistik bölümüne ayarlanmiş bir bir kodlama fakat ben sadece önek de sadece ikon kullanmak istiyorum.

önekss.png

Musa hocam konu dışı olacak biraz biliyorum ama :) Yeni konu mu açmalıyım yoksa bilemedim.

Önek kısmına sadece ikon eklemek istiyorum. aşağıdaki duyuru ikonu yapmak istiyorum görseldeki gibi ?

Normalde r10da bu istatistik bölümüne ayarlanmiş bir bir kodlama fakat ben sadece önek de sadece ikon kullanmak istiyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 9055

Önekleri hangisini kullanıyorsunuz. ve ek olarak aşağıdaki gibimi istiyorsunuz sadece önekleri adları yazmasın ?

Onek_1.jpg

• Beğen
Tepkiler: Sis

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.