Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Kayıt Olurken Seçim Yapma

ıSpartalı

Kullanıcı
Kullanıcı
Tekrardan merhaba sevgili XenForo üstadları sizinde tahmin edebileceğiniz gibi size bir sorum olacak. Şimdi ben örneğin taksi durakları için bir forum kurdum ve foruma kayıt olurken foruma kayıtlı olan kendi durağını listeden seçecek ve o durağa özel bir forum sayfasına kayıt olup girecek bunu sizce nasıl yapabilirim?

Merhabalar öncelikle özel alan ekle diyip oraya girmek istediğiniz metni yazın daha sonra taksi durakları için ayrı bir kategori açın açtığınız her kategoriyi eklediğiniz gruplara özel olarak ayarlayıp gösterebilirsiniz.

Tekrardan merhaba sevgili XenForo üstadları sizinde tahmin edebileceğiniz gibi size bir sorum olacak. Şimdi ben örneğin taksi durakları için bir forum kurdum ve foruma kayıt olurken foruma kayıtlı olan kendi durağını listeden seçecek ve o durağa özel bir forum sayfasına kayıt olup girecek bunu sizce nasıl yapabilirim?
Buyur kardesim buradan basla

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.