Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kayıt olanlara oto rol ve başarıya göre rol

retrodogukan

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Arkadaşlar merhaba, benim oluşturduğum ayrı bir rol var kayıt olanlara o verilecek sistemin kendi rolü değil, ama bir türlü bulamadım.
Bir de birisi 50 mesaj 50 aldığı beğeniye göre seçtiğim role geçmesini istiyorum, bu iki dediğim şeyi nasıl ayarlarım?

Merhabalar R retrodogukan Kullanıcılara nasil bir rol vermek istiyorsunuz önemli olan bu özel bir başlık vermek ise bunu Kullanıcı grubu başlıkları alanından yapabilrisiniz.

Beğeni - mesaj ve puan sayısına göre rakamsal değerleri giriyorsunuz otomatik kullanıcıya o Başlığı tanımlıyor :)

ama kullanıcı grubu değişim için farkli işlemler gerekli size Vip üyelik oto usergroup değişim bu farkli bir işlem.

kayıt olanlara hem kayıtlı hemde kendi oluşturduğunuz bir rolü vermek istiyorsanız terfi sisteminden yapabilirsiniz

kayıt olanlara hem kayıtlı hemde kendi oluşturduğunuz bir rolü vermek istiyorsanız terfi sisteminden yapabilirsiniz
hocam biri kayıt oldu diyelim hiç bir rol vermeden tek benim istediğim rolün vermesini istiyorum unregister/registered olsun istemiyorum direkt benim role geçsin terfi ile mümkün mü bu

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.