Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kayıt Ekranında Doğum Tarihi Alanını Ortalamak?

Origin

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba kayıt ekranında inputların yanlarındaki yazıları üstlerine taşıdım ama bir türlü doğum tarihi alanını ortalayamadım. yardımcı olursanız sevinirim. Kolay gelsin

logo.png

Konu üstündeki konu başlığının boyutunu küçültmek istiyorum nasıl yapabilirim? (19 Haziran - Tarafımdan çözüldü)

Forum genelindeki Shadowları kaldırmak istiyorum nasıl yapabilirim? (19 Haziran - Tarafımdan çözüldü)

Adminin görünen kullanıcı adını değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim? (22 Haziran - Çözülmedi)

Socials Groups Türkçe Yama isteği (24 Haziran - Çözülmedi)

Zor bir istek Radyonun bütün sayfalarda sayfa değişimlerinden etkilenmesini önlemek (7 Temmuz - Çözülemedi)

Açılır seçim kutuları renklerini değiştirmek (11 Temmuz - Masaüstü için sorun çözüldü mobil için çözülemedi)

Kategorilerin collapse effect süresi çok ağır nasıl hızlandırabilirim (14 Temmuz - Üye tarafından çözüldü)

Linkleri Target blank ile yeni sekmede açmak ( 14 Temmuz - Çözülmedi)

Dark mode Cookie sorunu? (16 Temmuz - Tarafımdan çözüldü)

Css ile belirli kategorileri giriş yapmayanlardan gizlemek istiyorum nasıl yapabilirim? (20 Temmuz - Çözülmedi)

Reaksiyon yazıları görünmüyor (27 Temmuz - Tarafımdan çözüldü)

Full Backup sonrası eklenti resimleri ve avatarların görünmemesi sorunu (3 Ağustos 2020 - Tarafımdan çözüldü)

Less içine less include ( 1 Ağustos - Üye tarafından çözüldü)

Navbar butonlarının alt menüleri hover olunca açılıyor tıklayınca açılsın istiyorum. ( 3 Eylül - Çözülmedi)

Foruma kayıt olduğumdan beridir bütün yardım istediğim konuların listesi tarihleri ve çözülme şekilleri...

Daha önce de defalarca her sorunda bağlantı istediniz her sorunda gönderdim. Hiçbiri çözüme kavuşmadı.
Örnek konu( Diğerlerinde de rastlayabilirsiniz): Güncel - Reaksiyon Yazıları görünmüyor
logo.png

İşin özeti genel anlamda kendi sorduğum soruları hep kendim çözdüm...
Destek forumu sayesinde kendi kendime destek olmayı öğrendim de diyebiliriz :)

Yanlış anlamayın beni ama destek forumundan çok parayı veren düdüğü çalar forumuna dönüşmüş burası zamanla...
Footerda yazan

"XenGenTr" Bir XenForo Türkçe destek forumudur.
Tamami ile gönüllü ekibi ile 'ücretsiz' ve 'karşılıksız' hizmet vermektedir !
Xenforo markası ile resmi hiç bir bağımız ve başka şubemiz yoktur...

Yazısının hakkının verildiğin göremedim yönetim tarafından yaklaşık 6 aydır forumdayım.
Çözüm üretme konusunda isteksiz bir destek ekibi var. Eleştirilerimi mazur görün ama 6 ayda deneyimlediklerim bunlar ne yazık ki.

Yönetim'den bir kaç kişiye eklenti yazdırmak için de danıştım zamanında ücret karşılığında.
O eklentiyi x foruma özel yazdık söz verdik başka foruma yazmıyoruz diye saçma bir cevap aldım...
Böyle saçmalık olmaz. Ne destek var ne iş...

Özetle bu konunun da ne kadar çözüleceğine inanmıyor olsam da özel mesajınıza daha önce bilgilerimi göndermiştim bakıp bulabilirsiniz...
silinmişse falan iletirseniz bana tekrar göndereyim.

Basit bir sorun benim temama benim şablonuma özel bir sorun değil. Kayıt ol sayfasında doğum tarihi alanı ortalanmıyor solundaki yanındaki yazıyı silince... Sol daki yazı silinince form da sol tarafa yapışıyor.

Neyse...

Teşekkürler...

İyi çalışmalar dilerim...

??? inanın şaşırdığım kadarda güldüm ?
Yazmaya başlamadan önce şu konuya bir göz atın: Destek talebinde bulunmadan önce dikkat edilmesi gerekenler

O konuda deniyor ki, sizin zevkiniz (temam rengi,buton rengi v.s) için destek vermeye biliriz.
Birde diyor ki eğer zamanım var ise,müsait isem belki destek vere bilirim. Ama kullanıcı arkadaşlar verirmiş o da artık sizin şansınıza.
Bu desteğe girmiyor bu resmen insan kullanmaya giriyor.
Buraya kadar sanrım durumu özetleye bildim.
Sonrasında ise,bu taleplerinizi neden bize yazıyorsunuz gidin xf. Com yazın bakalım orda sonuç ne olacak.

Bize gelicek olur isek,biz tamami ile gönüllü ailemizden,kişisel zamanımızdan çalarak burda elimizden geldiğince destek vermeye çalışıyoruz. Ek olarak yaz boyuncada çokta aktif olduğumuz söylenemez. Peki biz ailemizen sosyal hayatımızdan çaldığımız zamanı sizlere ayırırken SEN bizim için ne yapıyorsun?
Bana 1 tane kaarın var mı? Benim hayatım bir katkın var mı. Ha dua ediyorsun evet bunu unuttum bakın ?

Diyorsun ki ben defalarca forum adresimi patlaştım ara bul ? af edersin senin burda uşağın mı var? Sen bir mesaj yazmaktan aciz ol ben araştırayım, peki başka isteğiniz var mı?
Yav sakin kalayım diyorum sakin sakin yazıyorum. Uzatmayacağım, bana tek bir karı olmayan biri olarak bana bu şekilde sitem,şikayette bulunamazsın. Senin paranı alan xf. Com git onlara söyle bunları bana değil. Bende senin gibi insanlar ile uğraşmak yerine gerçekten destek ihtiyacı olan insanlara yardımcı olamaya çalışayım.
Şu an PC değilim geçtiğimde sorunuza bakacağım eğer forum bağlantınızı eklerseniz.

Hahaha üstat şuan ben de güldüm senin bu söylediklerine şaşırdığım kadar :)

Bu şuna benziyor Haluk levent ahbap platformu kurmuş, adam yardım istiyor.
Haluk levent diyor ki kardeşim senin yaptığın adam kullanmaya girer, tamam yardım ediyoruz ama her aç adama da yardım edemeyiz.
Burada ailemizden zamanımızdan ayırıyoruz size bir şeyler sunuyoruz bana bir kârın var mı senin? utanmadan bir de sitem ediyorsun.

Haluk levent'in böyle bir şey dediğini düşünsenize ne kadar komik.

Aynı sistem platform farklı ve sen haluk levent'sin aslında üstat... ve söylediklerin komik olduğu kadar üzücü...
Sizin bana ne kârınız var? 1 tane soruma cevap alamamışım daha...

"bu taleplerinizi neden bize yazıyorsunuz gidin xf. Com yazın bakalım orda sonuç ne olacak."
Bu cümlenin cevabı da logonuzun altındaki açıklama da gizli.

Yani komik gerçekten 6 aydır hiçbir konuda yardım etmemişsiniz 1 tane bile...
Üstüne senin yaptığın insan kullanmaya girer demişsiniz...

Bir mesajlarıma bakın forumda ben kaç kişiye yardım etmişim sorununu çözmüşüm.
1 tane bile soruma cevap alamasam da kaç kişiye cevap olmuşum?
insan kullanmak istesem insan mı kalmadı memlekette niye sizi kullanayım? Komik gerçekten söylediğiniz...

Burada bende elimden geldiğince bildiğim konularda yardımcı oluyorum herkese... sen ben biz kayırmıyorum.
Ama 6 ayda 1 tane bile sorunun adam gibi çözüme kavuşmayışı sitem etmem konusunda beni haklı çıkarıyor siz de hak verirsiniz ki..

Ben bir forum kursam X konusu hakkında gönüllü destek veriyorum her türlü yardımcı olacağız elimizden geldiğince desem
siz gelseniz 6 ay benden farklı konularda yardım isteseniz ve ben hiçbirini çözüme kavuşturmasam ne dersiniz bana? Hangi cümleleri kurarsınız? Biraz empati yapın sadece...

Neyse ben de fazla uzatmayacağım...
Sadece bir sitemdi, ve sitemimde de haklı olduğumu düşünüyorum.
İyi destekler...
Selametle.

Vallaha sizin bakış açınıza ile bizim ki hiç uymuyor. Haluk levent yardım isteyen insanlar ile kendinizi benzetmeniz ve benimde bunu benzetmemi istemeniz çok sıra dışı. Ha evet platforum farklı orada aç insanlar var sağlık durum vahim insanlar var burada ise keyfine keder forum kuran hobi amaçlı takılan insanlar. Bu forum bir sosyal sorumluluk projesi yada benzeri bir platforum değil.
Yani bu bakış açısı üzerine ben daha fazla konuşmak istemiyorum.
Net tavrım, Destek almak istiyor forumu sömürmek istiyorsan işte forum burda. Yok istemiyorsan yukarıda çıkış butonu ile kolayca çıkıp bir daha gelmezsiniz.
Selametle...

Çözüldü...

Bu kodu

PHP:
   .inputGroup.inputGroup--auto .input {

width: auto;

}

Bununla değiştirdim.

PHP:
   .inputGroup.inputGroup--auto .input {

width: 100%;

}

gün ay yıl üç parça kutu küçük boyutta kalmak yerine ekrana eşit şekilde yayıldılar. otomatik ortalanmış oldu. teşekkürler.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.