Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kategori Taşima nasıl yapılır ?

MustafaseveR

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merahaba Arkadaşlar xxxx/pages/xxx mesela böyle bir sayfa oluşturdum ben forumlar kısmındaki herhangi bir kategoriyi oraya nasıl taşırım .

Örnegin /

Youtube konuları altındaki

Youtube ücretli içek bölümü kategorisini taşimak istiyorum.

bbbbvvv.png

Sayfaya alt kategori olarak mı çekmek istiyorsunuz?

Benim devreler yandı. Sayfa diyorsunuz istatistiklerin üstünde forum alanı koyduğunuz resmi gösteriyorsunuz.

En baştan ayrintili olarak yazayim şimdi Xenfore icinde bir sayfa oluşturdum bu sayfaya forum kısmından bir alt kategori çekmek istiyorum.
Yani widget tarzında kategori çekmek isiyorum.

Widget alanından yeni bir widget ekleyin.

Widget tanımı: Yeni mesajlar veya yeni konular, ikisinden birini seçin.

Widget kimliği-ID: (örneğin) kategori_widget

Bu pozisyonlarda göster: hiçbirini seçmeyin.

Veri alınacak forumlar: Kategori seçin.

Sonra widgeti oluşturduğunuz sayfaya ekleyin.: <xf:widget key="kategori_widget" />

Widget alanından yeni bir widget ekleyin.

Widget tanımı: Yeni mesajlar veya yeni konular, ikisinden birini seçin.

Widget kimliği-ID: (örneğin) kategori_widget

Bu pozisyonlarda göster: hiçbirini seçmeyin.

Veri alınacak forumlar: Kategori seçin.

Sonra widgeti oluşturduğunuz sayfaya ekleyin.: <xf:widget key="kategori_widget" />

Hocam ben konuyu göstermek istemiyorumki direk olarak kategoriyi göstermek istiyorum

Kategoriyi başka bir alana varsayılan sistemde çekemezsiniz. Ancak HTML olarak bir kopyasını yaparsınız ama bağlantılara tıkalndığında yine forumdaki kategoriye gitmek şartı ile.
Bunun dışında herhangi bir forum,kategogoriyi forum ana sayfası dışında bir alana çekemezsiniz.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.