Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kategori Forum İzinlerini Değiştiremiyorum?

blackcemre

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.
Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz. Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir.

sürekli böyle bir hata alıyorum. başka tarayıcı da da denedim olmadı.

bu ayarlar değişmiyor
ekran-alintisi2-png.3346

Genelde sunucunun mod security fonksiyonunun açık olmasından dolayı yapar. Sunucu firmanıza iletin durumu.
bende de aynı sorun oluyor...Ladezs ise mod security ile alakası olmadığını söyledi.
aynı durumu yaşayıp farklı çözümler bulan var mı?

Site ayarı yemiyorda mod security. Haricinde siteni installe dene .. giriş Log kayıtlarında ayarsızlık olabilir denilmişti bir yerde. Bir sefer bunu yaşadım installedikten sonra düzelmişti .. veya o an o hatayı almıştım

Ayriyetten ekleme yapmak istiyorum. O ayarı vermeb için tam yetkili olman lazım.. iş grup ayarlarıyla bitmiyor.. yetkin vardır özel seçilmelidir.. bunu biz yetki verdiğimiz arkadaşlardada yaşıyoruz

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.