Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Kan gönüllü gruplarımız için herkezden yardım rica ediyoruz

akaynar

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
SELAMUN ALEYKÜM ARKADAŞLAR BİR KONUDA YARDIMINIZA İHTİYAÇ DUYMAKTAYIZ 2 ADET GRUBUMUZ VAR iSTANBUL KAN BANKASI VE ANKARA KAN BANKASI GRUPLARIMIZ VAR 2 GRUBUMUZ İÇİN SİTELERİ OLAN ARKADAŞLARIMIZA SİTELERİNE EKLETE BİLECEĞİMİZ 4 BANNER HATTA BU KONUDA KENDİ YARATICILIĞINI KULLANABİLİRSİNİZ DEĞİŞKEN BANNER WS GİBİ BİRDE SİTESİ OLAN ARKADAŞLARIMIZ SİTELERİNE BU BANNER LERİ EKLEYİP GRUPLARIMIZ HAKKINDA TANITIM VE AMACIMIZI KONU OLARAK YAZABİLİRLERSE SEVİNİRİZ AMACIMIZ İNSANLARA İNSANLARIMIZA HASTALARIMIZA YARDIMCI OLMAK UNUTMAYALIMKİ HER İNSAN HASTA OLABİLİR VE BANA LAZIM OLMAZ DEMEYİN İLLAKİ BİZE OLMAZSA BİR YAKINIMIZA OLACAKTIR KAN HER AN GEREKLİ BİR İHTİYAÇTIR Kİ KAN VERMEKDE İYİ BİRŞEY KAN VEREN BİR İNSANIN HÜÇRELERİ SÜREKLİ YENİLENİR VE GEÇ YAŞLANMAYA SEBEP OLUR VE İNSANI DİNÇ TUTAR AYRICA SÜREKLİ KAN VERİLDİĞİNDE TESTTEN GEÇİRİLEN KANLARDA HERHANGİ BİR HASTALIK DURUM OLDUĞUNDA YETKİLİLER SİZİNLE İRTİBATA GEÇİYOR ...BU KONUDA YORUM VEYA ÖZELDEN ULAŞIRSANIZ ÇOK SEVİNİRİZ

NOT: ÖNERİLERE AÇIĞIZ

GRUPLARIMIZ:

1. İstanbul Kan Bankası

2. Se connecter à Facebook | Facebook

Merhaba,
Eğer banner çeşitlerinizi eklerseniz buraya forumumuza ekleyelim ve kullanıcılarımızı teşfik edelim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.