Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 2.2 Style Kadınlar (Bayanlar) İçin - Free - Pempe Panter - 2.0- 2.1- 2.2

Bu TEMA XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

VasY

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Charismax Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Kadınlar (Bayanlar) İçin - Free - Pempe Panter - - Bayan toplulukları için keyfekeder renklendirilmiş xenforo hemen hemen tüm sürümlere uyumlu ücretsiz

Bayanların toplulukları için şöyle bir tema sunuyorum - Gerekli logo alanlarını kendinize göre ayarlayın

Anasayfa Görünüm

Ekli dosyayı görüntüle 19110

Konu İçi Görünüm

Ekli dosyayı görüntüle 19111

Ekli dosyalar​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Başarılı bir çalışma olmuş.

Başarılı bir çalışma olmuş.
Teşekkür ederim hocam.. Deneme yaptığım nasıl olur acaba diye denediklerimi hiç olmasın birilerinin işine yarasın diye paylaşıyorum.. Fonksiyonelli tema değil paylaştıklarım ama birisinin uğraşıpta yapmayacağını bildiğimden default tema yerine tercih edile bilir hafif tasarım ve renklendirmeler.. Sizin smf'deki başarılarınızı bildiğimden bu sistemde'de yeni işler çıkaracağınızdan eminim.. Yorumunuz beni sevindirdi..

Emeğine sağlık güzel insan.
Teşekkürler.

Teşekkür ederim hocam.. Deneme yaptığım nasıl olur acaba diye denediklerimi hiç olmasın birilerinin işine yarasın diye paylaşıyorum.. Fonksiyonelli tema değil paylaştıklarım ama birisinin uğraşıpta yapmayacağını bildiğimden default tema yerine tercih edile bilir hafif tasarım ve renklendirmeler.. Sizin smf'deki başarılarınızı bildiğimden bu sistemde'de yeni işler çıkaracağınızdan eminim.. Yorumunuz beni sevindirdi..
hocam paylastıgınız temada sadece su bolumun yapımını anlatırmırsınız aynısını Screenshot

hocam paylastıgınız temada sadece su bolumun yapımını anlatırmırsınız aynısını Screenshot
2 senedir kullandığım sistem kendi tasarım kodlamam ... Buna benzer eklentiler var avatar için ona bakın isterseniz.. İlgi isteyen zahmet isteyen bir iş tek bir alanla olan birşey değil kusura bakmayın anlatmak başlı başına bir konu olur çünkü tüm sistemin boyutlarını etkiliyor... O yüzden yapılmış eklentiler ve kullanan kişiler var burada o kişilere sorarsanız size daha kolay ulaşılacak şekilde anlatır yardımcı olurlar..

2 senedir kullandığım sistem kendi tasarım kodlamam ... Buna benzer eklentiler var avatar için ona bakın isterseniz.. İlgi isteyen zahmet isteyen bir iş tek bir alanla olan birşey değil kusura bakmayın anlatmak başlı başına bir konu olur çünkü tüm sistemin boyutlarını etkiliyor... O yüzden yapılmış eklentiler ve kullanan kişiler var burada o kişilere sorarsanız size daha kolay ulaşılacak şekilde anlatır yardımcı olurlar..
cok hosuma gıttı paylasabılme ımkanınız var sa super olur

Bende bu postbiti çok beğeniyorum. Paylaşırsanız çok seviniriz :)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.