Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Javascript kodu ekleme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

SouLW3

xFanatik
Kullanıcı
arkadaşlar konu yazarken şuan yazdığım yere mesela nasıl bu reklam kodunu ekleyebilirim? mesela burada düz yapıştırıyorum çıkmıyor normal yazı şeklinde çıkıyor

Kod
Kod:
<script type="text/javascript" src="http://www.reklamtrk.com/ads/install_t57.asp?do=C316EE3A521CD67EC2AF4BCA374EA87DEE585FD1"> </script>

Moderatör tarafında düzenlendi:
teşekkürler fakat benim istediğim şey sabit bir reklam değil yani şöyle sitemde atıyorum 2 tane yazar var ikimizde kendi konularımıza ekleyeceğiz bu kodu e iki farklı yazar olunca kodlarda farklı olacak haliyle yani konu içerisine konu açarken eklemek istiyoruz nasıl yapabiliriz?
birde bu kod sahte indir butonu olduğu için forumun anasayfası değilde konun içerisinde gözükmesi lazım

Sadece iki üyeye bunu uygulayamazsınız ama bbcode ile böyle bir kod çalıştırmak xenforo'da mümkün mü bilmiyorum ama güvenlik konusunda sıkıntı çıkaracağınıda söylemişler XF 1.4 - BBCode and javascript yinede denemek lazım.

Sadece iki üyeye bunu uygulayamazsınız ama bbcode ile böyle bir kod çalıştırmak xenforo'da mümkün mü bilmiyorum ama güvenlik konusunda sıkıntı çıkaracağınıda söylemişler XF 1.4 - BBCode and javascript yinede denemek lazım.
istediğim iki üye değil hocam aynen bbcode ile eklenebilir yapılırsa cok iyi olur inceleyeceğim teşekkür ederim

Aşağıdaki xenforo_jawareklam_BBCODE.xml dosyasını çekin ve
Adminp >> Ana sayfa >> Özel bb kodları >> Özel BB kodlarını içeri al >> Alanında xml dosyasını içeri alın

Sonuç :
f1demo_xenforo_gen_tr_threads_jawa-reklam-test_227.png

Ekli dosyalar

• xenforo_jawareklam_BBCODE.xml
    835 bayt · Görüntüleme: 5
hocam bende olmadı sebebi nedir? dediğinizi yaptım [jawareklam] [/jawareklam] arasına kodlarımı yazdım boş gözüküyor eTiKeT™ eTiKeT™

Hımm şimdi bir şey açıklığa kavuşturalım her seferinde ayrı kodmu ekliyorsunuz siz ?

Hımm şimdi bir şey açıklığa kavuşturalım her seferinde ayrı kodmu ekliyorsunuz siz ?
hocam ayrı bir kodu da denedim size gönderdiğim koduda dedim hatta bbcode de kodladıgınız yere girip ordaki kodun aynısınıda denedim olmadı :( boş gözüküyor ben bunu reklamtrk sitesine sormuştum title boş olmaması gerekiyor boş olursa gözükmez filan demişlerdi onla bir ilgisi olabilirmi? xenforo ya nasıl title ekleyebilirim? wordpress sitem var oradada gözükmüyor kod malesef anlamış değilim wordpressede çözüm bulamadım

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.