Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü İtibar Sistemi

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

hasannakyuz

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Herkese Selamlar , Hayırlı günler.

Foruma siteme itibar sistemi kurdum 2,1 ile uyumlu fakat aktif etmeme rağmen profilde görünmemekte acaba başka bir eklenti ile çakışma olasılığı nedir , yada neden çalışmadığı hakkında yardımcı olabilecek varmı?

Olması gereken resimde görülen profilin altında ki yıldızlar. 6782

Son düzenleme:
onların foruma uye olamadım lısans sahıbı kısıler uye olabılıyormus , aslında ultimate pospit ile alakalı oldugunu dusundum ultımate pospiti kaldırdım ama yıne olmadı

Peki resimlerin çıkması için itibar sayısı ne gerekiyor baktınızmı
hepsine baktım normalde bi sıkıntı görünmüyor çalışması lazım default tema kullanıyorum zaten , muhtemelen eklentıler ile çakışıyor eklentılerı devre dısı bırakıp denemeler yapıyorum.

emirrasit emirrasit, konuyu başka bir uygulama ile çözdüm ama hangisinin daha iyi olduğuna kadar veremedim. bunu test ettim ama sanırım o kuramadığım daha iyi , bunda kullanıcılar reaksiyon gösteriyor like vb gibi o kuramadığım arkadaşd belirli mesaj veya konu saıyısına ulaşınca artmakta o daha iyi o bakımdan

6783

Son düzenleme:
konu hakkında yardımcı olabilecek varmı hala çözemedik bir türlü eklentiyi kuruyoruz sıkıntı yok ama çalışmıyor ve aynı zamanda tema özelliklerinde görünmemekte.

tekrar kaldırıp yükledim dosyaları sildim tekrar attım , sabahtan beri bişeyler yapıyorum ama ı ı yemiyor ilginç bir şekilde

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.