Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? İstatistik sisteminde satırı büyültme nasıl yapılıyor ?

captan.wq

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Selamlar arkadaşlar İstististik sisteminde yeni konu satır bloğunun yüksekliğini admin panelden nereden 2-3px yükseltebilirim yardım edebilecek var mı ? discord hesabım falan var isteyen olursa verebilirim

not: CSS bilgim var biraz az ama pixel boyutu falan ayarlayabilirim : )

SS;

1678291093148.png

Nasıl yapılır ? İstatistik sisteminde satırı büyültme nasıl yapılıyor ?

Kod:
.xgt-ForumIstatistik-Govde .xgtIstatistikListe .xgtIstatistikVerileri .IstatistikHucre {
padding-top: 10px;
}

extra.less şablonuna ekleyerek yapabilirsiniz
Selamlar arkadaşlar İstististik sisteminde yeni konu satır bloğunun yüksekliğini admin panelden nereden 2-3px yükseltebilirim yardım edebilecek var mı ? discord hesabım falan var isteyen olursa verebilirim

not: CSS bilgim var biraz az ama pixel boyutu falan ayarlayabilirim : )

SS;

Ekli dosyayı görüntüle 22554
Arkadaşlar yükseltmek istediğim bloğu belirttim ok ile. o aralığı 1-2 pixel yükseltmek istiyorum

Kod:
.xgt-ForumIstatistik-Govde .xgtIstatistikListe .xgtIstatistikVerileri .IstatistikHucre {
padding-top: 10px;
}

extra.less şablonuna ekleyerek yapabilirsiniz

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.