Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? İstatistik eklentisinde eksiklikler var ! (Sanırım)

captan.wq

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar Üst Sekme Kısmına;
1678528952002.png
"Haber Ajansı" diye bir sekme bölümü açtım

ve bu bölüm için özel bi forum kategorisi de açtım;
1678529036579.png

Bu forumda açılan konuları sadece "Haber ajansı" sekmesinde görünmesini istiyorum. fakat;

1678528857490.png

İstatistik sisteminde sadece 1 yerden veri almamasını seçebiliyoruz yani sadece seçilen forum kategorisinde açılan konuyu göstermiyor. Bana lazım olan ise; haber ajansı kategorisinde açılan konuların sadece haber ajansı sekmesinde görünmesi

Umarım açıklayıcı bir dil ile anlatmıştım anlamayan olursa soru sorabilirsiniz

Ekli dosyalar

• 1678528805394.png
    1678528805394.png
    10.4 KB · Görüntüleme: 4

Nasıl yapılır ? İstatistik eklentisinde eksiklikler var ! (Sanırım)

Ekli dosyayı görüntüle 22575

Ekli dosyayı görüntüle 22576

Bu forumda açılan konuları sadece "Haber ajansı" sekmesinde görünmesini istiyorum. fakat;

Ekli dosyayı görüntüle 22574

İstatistik sisteminde sadece 1 yerden veri almamasını seçebiliyoruz yani sadece seçilen forum kategorisinde açılan konuyu göstermiyor. Bana lazım olan ise; haber ajansı kategorisinde açılan konuların sadece haber ajansı sekmesinde görünmesi

Shifte basılı tutup hepsini seç (Yok harici) sonra CTRL basılı tutup haber Ajansını tıkla kaldır.
Ekli dosyayı görüntüle 22575

Ekli dosyayı görüntüle 22576

Ekli dosyayı görüntüle 22574

Shifte basılı tutup hepsini seç (Yok harici) sonra CTRL basılı tutup haber Ajansını tıkla kaldır.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.