Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü İstatistik eklentisi devre dışı bıraktım :(

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ibocum

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba eski istatistik eklentisini devre dışı bıraktım ve sitem şuan kapalı durumdadır. Ne yapmam gerekiyor?

Aldığım hata budur. Tüm eklentileri config üzerinden devre dışı bırakıp yaptım. Yardım bekliyorum Ugur Ugur eTiKeT™ eTiKeT™

Kod:
XF\Db\DuplicateKeyException: MySQL query error [1062]: Duplicate entry 'encok_mesaj' for key 'PRIMARY' in src/XF/Db/AbstractStatement.php at line 228
XF\Db\AbstractStatement->getException() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 196
XF\Db\Mysqli\Statement->getException() in src/XF/Db/Mysqli/Statement.php at line 77
XF\Db\Mysqli\Statement->execute() in src/XF/Db/AbstractAdapter.php at line 94
XF\Db\AbstractAdapter->query() in src/addons/XenGenTr/XGTForumistatistik/Setup.php at line 71
XenGenTr\XGTForumistatistik\Setup->installStep1() in src/XF/AddOn/StepRunnerInstallTrait.php at line 60
XenGenTr\XGTForumistatistik\Setup->installStepRunner() in src/XF/AddOn/StepRunnerInstallTrait.php at line 27
XenGenTr\XGTForumistatistik\Setup->install() in src/XF/Admin/Controller/AddOn.php at line 398
XF\Admin\Controller\AddOn->actionInstall() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 350
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 257
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchFromMatch() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 113
XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 55
XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 2184
XF\App->run() in src/XF.php at line 391
XF::runApp() in admin.php at line 13

Eklentiyi devre dışı bırakınca mı hata verdi?

Eklentiyi devre dışı bırakınca mı hata verdi?
Hocam şimdi ben eski sürümü devre dışı bırakıp sildim ardından diğer güncel olanı yükledim fakat hata verince sildim sonrasında zaten hepsi gitti. Şimdi eklentiyi silince siteye ulaşamıyorum ama eklenti dosyalarını yükleyince sorunsuz oluyor site. Fakat install yapamıyorum :( Anydesk versem beraber bakabilir miyiz?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.