Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? İpucu alanı yapımı

Hüseyn.

echo {XenGenTr}
Yönetici
Destek ekibi
SMS onaylı
Merhaba resimde gösterildiği gibi footer üzerinde ipucu bölümü nasıl yapılır? bu işlemi vbulletinde görmüş xenforoda olacağını tahmin etmemiştim ancak resim xenforo alt yapılı foruma ait bilen arkadaşlar yarımcı olursa sevinirim.
Not: Sayfa yenilendiğinde ipuculardakı yazılar değişmekte.

indir.png

Ben hazırda görmedim yada dikkatimi çekmedi böyle bir eklenti. Bunun için js kullanarak yazabilirsiniz. Yada bir eklenti olarak yapabiliriz böyle bir eklenti.

Ben hazırda görmedim yada dikkatimi çekmedi böyle bir eklenti. Bunun için js kullanarak yazabilirsiniz. Yada bir eklenti olarak yapabiliriz böyle bir eklenti.
yapılabilinirse çok güzel olur hocam baya yararlı bir eklenti olur çok önceden aradığım birşeydi bu istersiniz gördüğüm forumun özelden linkini paylaşıyorum sizinle incelersiniz sizde

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.