Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

İnstgram Takipci Hilesi Sitesi Kurdum 1K Takipci Kazan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ardababa

Kullanıcı
Kullanıcı
BU KONU ÜYELERİMİZİN KİŞİSEL VERİLERİNİ KORUMAK ADINA YÖNETİM KARARI İLE KALDIRILMIŞTIR. BİR DAHA BU TARZ PAYLAŞIM YAPILIRSA PAYLAŞAN KİŞİLER FORUMDAN UZAKLAŞTIRILACAKTIR.

XenForo.Gen.Tr Yönetimi.

Kardeş site çok yavaş :) bide şifre yanlış diyor

Kardeş site çok yavaş :) bide şifre yanlış diyor

site yavaş değil sizin internetiniz yavaş olabilir yada tarayıcınızda sıkıntı olabilir şifre yanlış demesi gayet doğal gerçek instagram hesabınızla giriş yapmanız gerek bu tarz scriptler boyledir

site yavaş değil sizin internetiniz yavaş olabilir yada tarayıcınızda sıkıntı olabilir şifre yanlış demesi gayet doğal gerçek instagram hesabınızla giriş yapmanız gerek bu tarz scriptler boyledir

şifre dogru gerçek instagram hesabım ile giriyorum zaten :)

farklı bir hesapla deneyin

Log alma durumları olmaktadır kayıt olmanızı önermiyorum.

bu tarz scriptler php alt yapısına sahip, shell kodları gömülü, şahıs kendi datasından çalıştırdığı için her üye olanın bigileri direk site sahibinin eline geçiyor. hangi email i kullanırsan kullan şifesini görebiliyor, diyelimki bu tür kodlama kullanılmadı, ancak, içinde gömülü shell kodları mevcuttur.

free php scriptlere çok fazla güvenilmez önce shell taraması yapacaksın sağdan soldan gördüğünüz her php scriptleri kullanmayın, bu tür script kullananlar genelde hack için kullanırlar.

(Not: php yapısını, bilmiyenler için, bu yazılarım sadece bilgilendirme amaçlıdır.) bilenler zaten kullanmaz kullansada önlemini alır. ve security shell taraması yaparak scripti baştan aşağı incelerler. herkeze iyi forumlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.