Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Index sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

HePBiZ

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar,
İlginç bir o kadarda canımı sıkan bu sorun için sizlere danışmak istiyorum. Xenforo lisans aldıktan sonra profilimde yer alan sitemi kurdum. Fakat bir aksaklık çok ilginç.

*Yaklaşık 3 hafta geçti ve hala ana sayfam index almadı. Sadece 6 sayfamın etiketlerinin index alması biraz ilginç geliyor. Baştan aşağı taramama rağmen bulamadım bu sorunun sebebini. Herhangi bir önerisi olan var mıdır?

Neden ana sayfa indexlenmemiş olabilir?, neden sadece etiketler.

:) Merak etme. Uzun yıllardır araştırıyorum. Özgün olması tabi ki +1 sağlar. Demek istediğim iki türlüde index aldığını belirtmekti. Aynı şeyi bende sana tavsiye edeceğim. Çünkü google algoritması artık sadece özgün konu gir hızlı index aldıralım mantığıyla hareket etmiyor. Bunu zaten biliyorsundur. :)

Bol indexli ve hitli günler geçirmen dileğiyle...

Eğer bir web sitesiniz varsa ister istemez google'ın önerilerine uymak zorunda kalıyorsunuz. Ayrıca google'ın mantığını biz çözemeyiz. Şahsen ben çözse idim şu an bu mesajı yazmak yerine dünyanın en iyi tatil bölgesinin birinde şezlonguma uzanmış denizi seyrediyordum. :D

Belli başlı önerileri var; Özgün içerik üretin, webmaster tools alanınız eksiksiz olsun, sosyal ağları kullanın, varsa paranız backlink alın vb tarzında uzar gider. Yani bunların birini yapmazsanız öyle aman aman sıkıntı olmuyor. Zaten eksiksiz site olmaz. Seo kurallarına uymayan sitelerde var bunlar online sayısı ile bir yerlere geliyor. :)

Mesela hala tablo yapısına sahip yazılımlar var vb 3 buna örnek ama online sayısının çokluğu nedeniyle çatır çatır sayfaları index alıyor. ;)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.