Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? İmza Kısmına Kaydırma Ekleme

alphaearth

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
İmza lar bazen uzun olabiliyor. İmzanın pixel ini ayarlamak yerine, imza kısmının sağ tarafına kaydırma eklenebilir. İmza kısmı aşağı çekilir ve imzanın devamına bakılır. Bunu yayınlayan görmüştüm bu forumda. Ama şimdi bulamıyorum. Tekrar paylaşır mısınız?
İmzalar mobil site de görünmüyor. İmzaları mobilde nasıl aktif edebilirim?

Arkadaşlar, hocalar mobil'de ve Tapatalk'da imzalar bende de görünmüyor ve görünmesini istiyorum. Nasıl yapabiliriz?

Bir de sizce imzaları kayıtlı olmayanlara açmak iyi mi olur kötü mü olur? Fikirlerinizi alalım lütfen .. Bir de ben de resimleri büyük olarak üye olmayanlarda görebiliyor, ebnce böylesi daha iyi şu an.. Veya boyut çok küçük olmamalı kayıtlı olmayanlara gösterilecek resim boyutu diye düşünüyorum. Gerçi bu resim olayı farklı bir olay ama yazayım dedim. Konusuna bakarım bir ara inşallah ..

Dediğinizi yaptım ama Super admin yazı yazdı ve ona hem mobilden hem de pc'den masaüstünden tıkladığımda ilk mesaja gidiyor o konuda forum istatistiği eklentisinden.. Altta forum kategorisinden de tıkladığımda ilk konuya gidiyor. Normalde okumuştum ve tekrar ilk sayfayı okumuş gibi geçtim aam sorun devam ediyor.. Sizin bu kodları uyguladım tüm temalara. Temanın birinde dediğiniz şablonda header için birşeyler vardı altına yazdım. Dark teması ise daha çok şablonlar vardı en alta yazdım.. Hemen çözersek sevinirim lütfen. İyi günleri akşamlar :) ..

Dediğinizi yaptım ama Super admin yazı yazdı ve ona hem mobilden hem de pc'den masaüstünden tıkladığımda ilk mesaja gidiyor o konuda forum istatistiği eklentisinden.. Altta forum kategorisinden de tıkladığımda ilk konuya gidiyor. Normalde okumuştum ve tekrar ilk sayfayı okumuş gibi geçtim aam sorun devam ediyor.. Sizin bu kodları uyguladım tüm temalara. Temanın birinde dediğiniz şablonda header için birşeyler vardı altına yazdım. Dark teması ise daha çok şablonlar vardı en alta yazdım.. Hemen çözersek sevinirim lütfen. İyi günleri akşamlar :) ..

Ben hiç bişey anlamadım, galiba konuları karıştırdınız. :D

Ben hiç bişey anlamadım, galiba konuları karıştırdınız. :D

Üst edit (düzenlemek) : ''Tamam halloldu. Kusura bakmayın. Çok teşekkürler tekrar. Forumdaki arkadaş, aile ortamı da harika bu arada Maşallah :) .. ''

Yo yukardaki şablonu aynen ekledim dediğiniz yere. Ondan sonra son konuya gidiyor ya normalde ama ilk mesaja gidiyor şu an konuda. Acaba şablondan kaynaklı mı yoksa başka bir hata mı? Şimdi ek hesapdan giriş yapıp deneme yapacağım gene . Foruma girip kontrol edebilirsiniz. netr0n netr0n hocama da sesleneyim :) ..

Dediğim gibi tamamdır sorun yok şu an. Bir an öyle oldu bilmiyorum neden. Deneme mesajları yazdım şu an son mesaja gidiyor halloldu. Çok teşekkürler :) ..

Son düzenleme:
Yo yukardaki şablonu aynen ekledim dediğiniz yere. Ondan sonra son konuya gidiyor ya normalde ama ilk mesaja gidiyor şu an konuda. Acaba şablondan kaynaklı mı yoksa başka bir hata mı? Şimdi ek hesapdan giriş yapıp deneme yapacağım gene . Foruma girip kontrol edebilirsiniz. netr0n netr0n hocama da sesleneyim :) ..

İyi de yukardaki kod sadece mobilde imzaların görünmesini sağlayan bir css kodu, başka birşeye etki etmez.

İyi de yukardaki kod sadece mobilde imzaların görünmesini sağlayan bir css kodu, başka birşeye etki etmez.

Aynen yukarıda konuyu editledim(Düzenledim) hocam.. Bilmiyorum iki konuda nedense ilk mesaja gitti. acaba okumadığımdan mı ama sonra ilk sayfa ve iki sayfayı okudum geçtim ama gene tıkladığımda ilk mesaja gitti(Link koyu renkliydi okunmamış görünüyordu hala). Ben de anlamadım ama sonra ''Denemek 1-2-3'' yazdım denemek amaçlı mesaj ve bu kez son mesaja gitti. Şu an sorun yok görünüyor. Millet yazsın bakalım aynı sorun olursa bildiririm hocam. Teşekkürler :) ..

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.