Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

İllegal Site

hack konusuna gelince hiçbir sistemde %100 güvenlik olamaz muhakkak bir açık vardır olmasada ilerde olacaktır ve güvenlik açık tarayıcı programları kullanmanız gerekir en basit benim kullandığım Acunetix Web Vulnerability Scanner hertürlü açığı tespit eder.

Bu bilgiler şuanlık işime yarayacaktır çok teşekkür ederim. Alternatif olarak ben de güvenlik önlemleri alıyorum. Benim site adult tarzı o yüzden illegal dedim

Arkadaşlar 1 senedir illegal bir forum sitem var, bir çok işe öncülük ediyorum. Lakin güvenlik hassasiyetlerim var. Günlük log bakımı yapıyoruz, günlük ip giriş çıkışlarını kontrol altında tutmaya çalışıyorum. Önermek istediğiniz güvenlik eklentileri var bundan bir kaç hafta önce siteye hafif bir saldırı aldık. Cpnal üzerinde dosya şifreleme işlemi yapıp girişler kapattım. Lakin aşırı derecede güvenlik önemi almak istiyorum. Evet 'hiç bir sistem çok güvenilir değil' lakin en aza indirmek istiyorum. Host/domain sunucum yurt dışı kaynaklı. Bugün bir karar aldık, sitenin index'ini kapadım, alımları sadece mail adresim üzerinden yapma kararı aldık ama hit aşırı düştü? Bana güvenlik zafiyetlerimi kapatacak bir sistem önerebilir misiniz. Bu arada güvenlik nedeniyle site linki vermiyorum, siteniz de kullandığınız güvenlikleri yazar mısınız? Bir de giriş sınırı getirmek istiyorum, günlük 100 kişi girsin diye lakin, host ile alakalı diye biliyorum onu da halledecek şeyler bakıyorum
Subdomainmi o zaman? Cloudflare-dan başkası yalan doğru düzgün koruyamıyorlar bile. netr0n netr0n nülled xenforo yasadışı değil mi? yani mahkemeye şikayet edilme olasılığın olabir, sadece forumu nülled indirdiğin için, sonra da diğerleri ortaya çıkar zaten

Son düzenleme:
Bu bilgiler şuanlık işime yarayacaktır çok teşekkür ederim. Alternatif olarak ben de güvenlik önlemleri alıyorum. Benim site adult tarzı o yüzden illegal dedim
bana atarmısın siteni özelden ve adult siteleri illegal değildir (nasıl bir mantıksa artık)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.