Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği İlgili Bölümün Printerden Direk Çıktısını Alma Eklentisi?

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

optimalsporting

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Arkadaşlar istenilen konunun print iconuna tıklayarak direk çıktısını almayı sağlayabileceğimiz bir eklenti var mı acaba? ilgiize teşkkürler..

Ekli dosyalar

• [XFA] Thread Print 2.1.2.zip
    9.3 KB · Görüntüleme: 3
  • exportthread_v1.6.zip
    3.8 KB · Görüntüleme: 2
xf 2.0 için biraz erken ama 1 için hemen hemen vbulletini yakaladı eklenti konusunda

Yakaladı derken? Ben geçeli yıllar oldu diye biliyorum da :)
eklenti konusunda bence geçemedi daha çok eksiği var en azından bana göre çünkü aradıklarımı xf de bulmam baya zor
benzeri var isede oda ücretli genelde vb ise öle değil free olarak bol alternatifi var.

Senin eksikten kastın free olacak şeyler. Paralı olduğu zaman eksik mi oluyor anlamadım? O vbulletin de ücretsiz xenforoda ücretli aradaki fark sen de para olmaması

arkadaşlar çalıştı ve gerçekten mükemmel oldu.. Allah razı olsun etiket 1511036195015.png
Burayo işaretlemeyi unutmayın..

Son düzenleme:
netr0n netr0n özel mesajına bakar mısın? Önemli bir konu rica ediyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.