Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü İletişim Mail Hatası

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

nks0urce

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://xenforo.gen.tr
Merhaba Herkese

Admin maili olarak gmail kullanıyorum. foruma kayıt olmada mail filan göndermiyorum t.c kimlik doğrulaması ile kayıt olunuyor.

problem iletişim sayfasından mesaj geldiği zaman bu hatayı alıyorum Hatanın sonunda iletişim sayfasından gönderilen mesaj gözüküyor nasıl çözebilirim?

Edit : gelen mail spam kutusuna düşüyor

Kod:
This message was created automatically by mail delivery software.

A message that you sent could not be delivered to one or more of its
recipients. This is a permanent error. The following address(es) failed:

[email protected]
    host alt1.gmail-smtp-in.l.google.com[142.250.150.27]
    SMTP error from remote mail server after end of data:
    550-5.7.1 [185.132.125.54      12] Our system has detected that this message is
    550-5.7.1 likely unsolicited mail. To reduce the amount of spam sent to Gmail,
    550-5.7.1 this message has been blocked. Please visit
    550-5.7.1  https://support.google.com/mail/?p=UnsolicitedMessageError
    550 5.7.1  for more information. y14-20020a2e7d0e000000b0024dc67e14c4si1132217ljc.152 - gsmtp

Ekli dosyalar

• hata.jpg
    hata.jpg
    149.7 KB · Görüntüleme: 21
Gmail tarafından spam olarak algılanıyor ve engelleniyor. Buna yapacak bir şey yok. Kurumsal eposta kullanabilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.