Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? İkonların rengini nasıl değiştiririm?

fortunate

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba sitemde 2 gündür iconların renklerini değiştirmeye çalışıyorum fakat bir türlü yapamadım yardımcı olur musunuz?

Nasıl yapılır ? İkonların rengini nasıl değiştiririm?

Kod:
.xgtKullaniciafis-ikon::before {
color: #ffefe;
}
İconun uzantısını ögeyi denetlede bulduktan sonra extra.less şablonunda düzenlemeniz gerekiyor. Dark temaya ayrı bir kod yazmanız gerekebilir örneğin

Kod:
.karanlik-mod .xgtKullaniciafis-ikon::before {

}
Kod:
}
İconun uzantısını ögeyi denetlede bulduktan sonra extra.less şablonunda düzenlemeniz gerekiyor. Dark temaya ayrı bir kod yazmanız gerekebilir örneğin

Kod:

}

Çözüm
Kod:
}

Kod:

}

Hangisi oluyor acaba uzantı?

Screenshot_7.png

CTRL + Shit + C yaparsanız istediğiniz sayfadaki icona tıkladıktan sonra görebilirsiniz

Son düzenleme:
Ekli dosyayı görüntüle 22666

CTRL + Shit + C yaparsanız istediğiniz sayfadaki icona tıkladıktan sonra görebilirsiniz

teşekkürler hocam birde

Kod:
.fa-comment-dots::before {

color: #FF0000;

}

bu kodun içeriğine birde after nasıl ekleyebiliriz diğer türlü

Kod:
.fa-comment-dots::after {

color: #FF0000;

}

altına böyle yazmak zorunda kalıyorum

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.