Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü ikide bir bu hatayı alıyorum çözümü nedir

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

dark21

xFanatik
Kullanıcı
#0 src/XF/Mvc/Entity/Entity.php(106): XF\Mvc\Entity\Entity->get('th_up_votes_qaf...')
#1 internal_data/code_cache/templates/l2/s1/public/message_macros.php(37): XF\Mvc\Entity\Entity->offsetGet('th_up_votes_qaf...')
#2 src/XF/Template/Templater.php(701): XF\Template\Templater->{closure}(Object(ThemeHouse\UIX\XF\Template\Templater), Array, Array)
#3 internal_data/code_cache/templates/l2/s1/public/post_macros.php(45): XF\Template\Templater->callMacro('message_macros', 'user_info', Array, Array)
#4 src/XF/Template/Templater.php(701): XF\Template\Templater->{closure}(Object(ThemeHouse\UIX\XF\Template\Templater), Array, Array)
#5 internal_data/code_cache/templates/l2/s1/public/thread_view.php(522): XF\Template\Templater->callMacro('post_macros', 'post', Array, Array)
#6 src/XF/Template/Templater.php(1315): XF\Template\Templater->{closure}(Object(ThemeHouse\UIX\XF\Template\Templater), Array)
#7 src/XF/Template/Template.php(24): XF\Template\Templater->renderTemplate('thread_view', Array)
#8 src/XF/Mvc/Renderer/Html.php(48): XF\Template\Template->render()
#9 src/XF/Mvc/Dispatcher.php(458): XF\Mvc\Renderer\Html->renderView('XF:Thread\\View', 'public:thread_v...', Array)
#10 src/XF/Mvc/Dispatcher.php(440): XF\Mvc\Dispatcher->renderView(Object(XF\Mvc\Renderer\Html), Object(XF\Mvc\Reply\View))
#11 src/XF/Mvc/Dispatcher.php(400): XF\Mvc\Dispatcher->renderReply(Object(XF\Mvc\Renderer\Html), Object(XF\Mvc\Reply\View))
#12 src/XF/Mvc/Dispatcher.php(58): XF\Mvc\Dispatcher->render(Object(XF\Mvc\Reply\View), 'html')
#13 src/XF/App.php(2184): XF\Mvc\Dispatcher->run()
#14 src/XF.php(391): XF\App->run()
#15 index.php(20): XF::runApp('XF\\Pub\\App')
#16 {main}

Durum isteği
array(4) {
["url"] => string(24) "/index.php?threads/gg.1/"
["referrer"] => string(51) "Main forum"
["_GET"] => array(1) {
["threads/gg_1/"] => string(0) ""
}
["_POST"] => array(0) {
}
}

v2.1.9

Arkadaşımızın hem uix teması hemde dediğim eklentisi (ki kendimde kullanıyorum ve verdiği hatadada gözüküyor) versiyonla uyumlaşmıyor. Denildiği gibi uix eklentisini ve herşeyi (üstte dediğim eklenti dahil) tamamen silerek çözüme ulaşabilirsiniz.

Arkadaşımızın hem uix teması hemde dediğim eklentisi (ki kendimde kullanıyorum ve verdiği hatadada gözüküyor) versiyonla uyumlaşmıyor. Denildiği gibi uix eklentisini ve herşeyi (üstte dediğim eklenti dahil) tamamen silerek çözüme ulaşabilirsiniz.
Default style temada devam ediyor sorun

xenforo dosya silip birdaha yükledim yeniden kurdum yine bu hatayı veriyor

Sizin yaptığınız makyajlı ve makyajsız kadın mantığında olmuş ne yaparsan yap içindeki yine Zeynep abla.
Dosyaları değiştirmek yenilemek çözüm değil veri tabanı yine aynı eski veri tabanı ;) Yapılması gerek;

eTiKeT™ eTiKeT™, bir eklenti dolayısı ile oldu sorun bir araştırma yaptım o eklentiden dolayı sıkıntı yaşayan kişi de varmış benim gibi 7.3 den 7.2 yaptım php düzeldi ama yine sorun çıkarır diye
herşeyi değiştirip hostigi sıfırlatıp xenforo yı kurdum şimdi sorun yok 7.2 php sürümüne yaptımda kullanabilirdim ama emin olmak için yeniden kurdum önerinizler için teşekkür Hüseyn. huseynalieff, @MusaPekel, mkucuksari mkucuksari,

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.