Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

İdeal reklam alanları

Cloq

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba benim sorum şu olucaktı sizce adsense reklamlarımı hamgi alanlara koymalıyım fazla abartı istemiyorum her sayfada 3-4 den fazla reklam olduğunda adsense tarafından ban riskimiz olabiliyormuş sanırım sizce xenforo 2 reklam yenticisin de hangi alanları tavsiye edersiniz. Şimdiden teşekkürler

Evet gösterim konumları biraz ads için saçmaladı. Artı kodu sayfaya eklediğinizde oto olarak kendi konumları belirleybiliyor.
Şu açıklada yeterince bilgi var : Nasıl yapılır ? - Xenforo 2.1.4 Sürümü Google Adsense Reklam Yerleşimi YARDIM!
hocam otomatik reklamlarda en fazla 10 reklam sınırlaması var kaldırmak için ben otomatik reklam kullanmak istemiyorum. ayrıca şuanda adsensenin kafasına göre koyduğu reklam alanlarından ban yermiyiz peki 1.. 7. ve 13. mesaj altlarına ayrıca en alt kısımda 2 tane alt alta koyuyor bazende en üste 2 tane koyuyor benlik bi sorun yook ama adsense sıkıntı yaratırmı bu konu bilginiz var mı pekj?

Adsense artık o durumları kendi kontrol ediyor. Sayfada kaç reklam göstermek iseter nerede göstermek ister tamami ile onun kontrolünde.
Ek olarak oto ads dışında bir seçeneğiniz yok artık sadece reklam birimini seçebiliyorsunuz ve sayfa belirleyebiliyorsunuz ne yazık ki...

Adsense artık o durumları kendi kontrol ediyor. Sayfada kaç reklam göstermek iseter nerede göstermek ister tamami ile onun kontrolünde.
Ek olarak oto ads dışında bir seçeneğiniz yok artık sadece reklam birimini seçebiliyorsunuz ve sayfa belirleyebiliyorsunuz ne yazık ki...
diğer reklam türlerini koysamda otomatik koyuyor yani hocam benlik bi sıkıntıda olmayacak doğrumu anladım?

Aynen her türlü oto artık :) yani ben henüz bir çözüm bulamadım buldukarımıda o mesajda yazdım zaten.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.