Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel İçeriği Gizlemek Seo İçin Zararlı mı?

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Forum siteleri için içeriği ziyaretçilere gizlemenin seo ya olumsuz bir etkisi olur mu?

Forum siteleri için içeriği ziyaretçilere gizlemenin seo ya olumsuz bir etkisi olur mu?
google indexlemiyo diyolar benim pek hakim oldugum bir konu degil fakat bir arkadaşımızın '' Seo dostu ziyaretici gizleme '' diye bir konusu vardı ona göz atmanı tavsiye ederim...

blur yapanda sorun yok seo dostu evet robotlar görebiliyor
ama diğer türlü metinleri gizleyen eklentileri robotlar göremiyor

bu arada sitenizdeki "dismiss notice" kısmı bir eklenti mi nasıl yaptınız?

bıraz karısık bir durum yanı bu ıslemın seo dostu oldugunu nereden bılıyoruz kı diğer yandan ıse botlar konu baslıgını ve tagları ındexlıyor konu ıcerıgını ben hc gormedım. ıcerıgın acık kalması daha faydalı sanırım.

konu içeriğini aratınca google da geliyor. indexliyor diye düşünüyorum

bıraz karısık bir durum yanı bu ıslemın seo dostu oldugunu nereden bılıyoruz kı diğer yandan ıse botlar konu baslıgını ve tagları ındexlıyor konu ıcerıgını ben hc gormedım. ıcerıgın acık kalması daha faydalı sanırım.
kodlamayı yapan arkadaş baya iddalıydı seo uzmanı istedigi ölçümü yapabilir diyodu da çok hakim oldugum bir konu dgildi zaten

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.