Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Hosting Sitemiz Kurulmuştur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ifastnet - pancarbilisim - poyrazhosting ve dahası bedava hosting veren firmaların reselleri iyi değil,
ssd disk yok, sata disk kullanıyolar ve ftp de seri işlem yapamıyorsun dosya içine girip çıkarken veya edit yaparken çok yavaş,. berbat birşey madem ücretsiz host sağlıyacan, Dünyaca ünlü OVH, veya Türkiyede DGN gibi ünlü firmalardan reseller al ücretsiz hosting sağla.. kota sınırı koy müşterilerin memnun kalınca ücrete tabi tutarsın şahsi fikrimdir.

Öncelikle merhaba bu yorumumu yanlış anlamayın ancak siteniz hiç kullanıcıya güven vermiyor sizin sitenizin dahi aktiflik garantisi bulunmaz iken neden sizi seçmeliyiz? bu sorunun cevabını bekliyorum yanlış anlamamanız dileği ile.

Öncelikle merhaba bu yorumumu yanlış anlamayın ancak siteniz hiç kullanıcıya güven vermiyor sizin sitenizin dahi aktiflik garantisi bulunmaz iken neden sizi seçmeliyiz? bu sorunun cevabını bekliyorum yanlış anlamamanız dileği ile.

biliyorum ama bu sadece türkçe çeviri orayı daha düzeltemedim

Konu kilit. Gerekçe konuda belirtildi. Tekrarı olmasın lütfen!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.