Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Hosting kullanıyorum

journey

xFanatik
Kullanıcı
Xenci paketini kullanıyorum memnunum
Artı yonleri ilgi ve alakası , sunucuları guzel olması
Eksi yöbleri Diğer firmalara gore pahalı ve litespeed yok

Merhabalar journey journey Kullanmış Olduğunuz Hosting Hizmetiniz İçin Teşekkürler .
Fiyatlarımızın Pahalı Olması Konusunda Vermiş Olduğumuz Destek ve Özellikle Forum SCriptine özel yapilan bir hizmet olması bence yeterlidir.
Hem hosting alip hem yazılım olarak fulldestek almak piyasada olan bir şey değil bu yönüyle firma zincirinden ayrılıyoruz.

Litespeed olayina gelince ilerleyen süreçlerde gelecek demiştim ŞUAN! aktif oldu bile :) Yapilacak olan çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.

Merhabalar journey journey Kullanmış Olduğunuz Hosting Hizmetiniz İçin Teşekkürler .
Fiyatlarımızın Pahalı Olması Konusunda Vermiş Olduğumuz Destek ve Özellikle Forum SCriptine özel yapilan bir hizmet olması bence yeterlidir.
Hem hosting alip hem yazılım olarak fulldestek almak piyasada olan bir şey değil bu yönüyle firma zincirinden ayrılıyoruz.

Litespeed olayina gelince ilerleyen süreçlerde gelecek demiştim ŞUAN! aktif oldu bile :) Yapilacak olan çalışmalar hız kesmeden devam ediyor.
LaDezs LaDezs, kardeşimden beklenen hız tebrikler kardeşim

Teşekkürler litespeed için beklediğim birşeydi :) eksik cümle yazmısım diğer firmalara gore pahalı ama dedigin gibi destek ve sunucu konusundan dolayı hakediyor

Diğer firmalara göre vds daha uygun ve diğer firmalarda yazılım desteği de bulunmamaktadır.
Enazından başımız sıkıştığında kapılarını rahatlıkla çalacağımız bir ekip var.
Dün kullanmaya başladım.
Şuan kurulum yapılıyor.
İleriki süreçte konu açacağım

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.