Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Hızlı tema değiştirici

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
sağ üst köşeye bir ikon eklemek istiyorum temalar arası geçiş yapmak için bunun eklentisi varmı acaba? bildirimler butonun yanına mesela.

bildirim cubugunun yanında tema değiştirme butonu olsun, kullanıcı bu butona tıkladıgında karşısına SS deki ekran acılsın ve kullanıcı ıstedıgı temayı kendısı secerek değiştirsin + ziyaretçiler de

benım aradıgım sey bu aslında.

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2022-02-21 143825.jpg
    Ekran görüntüsü 2022-02-21 143825.jpg
    48.2 KB · Görüntüleme: 23
bildirim cubugunun yanında tema değiştirme butonu olsun, kullanıcı bu butona tıkladıgında karşısına SS deki ekran acılsın ve kullanıcı ıstedıgı temayı kendısı secerek değiştirsin + ziyaretçiler de

benım aradıgım sey bu aslında.
Bu daha kolay pc geçince atayım

Direkt PAGE_CONTAINER şablonundan varsayılan tema değiştirme kodlarını alıp navigation kısmına mesela kullanıcı menüsüne eklerseniz yapabilirsiniz.

Örneğin UI.X'te ben öyle yaptım (daha doğrusu forumdaki tek tıkla tema değiştirme kodunu entegre ettim, siz de aynı mantıkla sol alttaki tema değiştiriciyi buraya taşıyabilir / kopyalayabilirsiniz).

asd.jpg

Merhaba tema değiştir kodların içinde {'style_id': satırını misc/style yapman yeterlidir.

örnek:

HTML:
<a href="{{ link('misc/style', null, {'misc/style': 0, '_xfRedirect': $redirect, 't': csrf_token() }) }}
" class="p-navgroup-link p-navgroup-link--iconic" data-xf-init="tooltip" title="Dark Theme">
<i class="far fa-sun" aria-hidden="true"></i></a>

Bu daha kolay pc geçince atayım
Direkt PAGE_CONTAINER şablonundan varsayılan tema değiştirme kodlarını alıp navigation kısmına mesela kullanıcı menüsüne eklerseniz yapabilirsiniz.

Örneğin UI.X'te ben öyle yaptım (daha doğrusu forumdaki tek tıkla tema değiştirme kodunu entegre ettim, siz de aynı mantıkla sol alttaki tema değiştiriciyi buraya taşıyabilir / kopyalayabilirsiniz).

Ekli dosyayı görüntüle 19193
Merhaba tema değiştir kodların içinde {'style_id': satırını misc/style yapman yeterlidir.

örnek:

HTML:
<a href="{{ link('misc/style', null, {'misc/style': 0, '_xfRedirect': $redirect, 't': csrf_token() }) }}
" class="p-navgroup-link p-navgroup-link--iconic" data-xf-init="tooltip" title="Dark Theme">
<i class="far fa-sun" aria-hidden="true"></i></a>

bahsettiğim sekılde sağ üst koseye tema değiştirici değilde tema seçici olarak ıkon eklemem ıcın hangi kodu nereye ne sekılde eklemem gereklı?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.