Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Hide Hack Sistemi - [Aayush] Hide Hack V1 - Türkçe

XF 1 Eklenti Hide hack sistemi - [aayush] hide hack v1 - türkçe 1.5.3

eTiKeT™

value="{XGT}"
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
eTiKeT™ kullanıcı adlı kişi yeni bir kaynak yayınladı:

Kaynak başlığı Hide Hack Sistemi - [Aayush] Hide Hack V1 - Türkçe - XenForo için Hide hack sistemidir ve Full Türkçedir.

Kaynaktan kısa bir alıntı:
XenForo [Aayush] Hide Hack Türkçe yama
XenForo kullanıcıları için kdolanmış ve ücretsiz olarak dağıtılan bir eklentidir.​

Eklentinin görevi,
Eklentiyi bilmeyen yoktur ancak yinede kısa bir açıklama ile bu eklenti sizin belirttiğini şartlar ile içeriği kullanıcılara gizlemektedir.
Gizlenebilir seçenekler,
Gizlenmiş içeriği görmek için...​

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Hocam bu eklenti bana kafayı yedirecek... Forumda vbulletinken bütün içerik gizli iken bu eklentide aynı şekilde yazılmış bazı linkler gizli bazıları değil... Acaba sizce bu neyden kaynaklıdır? Sabahtan beri bunla uğraşıyorum

Bütün linkler gizli olamaz. Gizlenmesi için [HİDE ] Tagının içerisine alınması gereklidir.
Eklentide bir kaç farklı şekilde gizleme yöntemi vardır.
[HIDE]
[HIDE-POSTS]
[HIDE-REPLY]
[HIDE-THANKS]
[HIDE-REPLY-THANKS]
[SHOWTOGROUPS]

vbulletin'de siz bunlardan hangisini kullandı iseniz ona yönelik ayarlarınız yapın. Bunun dışında çalışıyor ise bir sorun yok demektir...

eTiKeT™ eTiKeT™ üstad, forumda devamlı [HIDE] tagını kullandık, yazılış şeklinde bir sıkıntı veya fark yok. Uzun uzun araştırdım, bütün ayarlarıyla oynadım ancak hala, aynı üyenin bile kimi mesajı gizleniyor kimisi açıkta... Hatta ziyaretçilere bile açık linkler... Ne tavsiye edersiniz bu duruma acaba?
İki örnek link de özel mesaj olarak gönderdim üstadım
Biz sadece mesaj yazıldığında linklerin açılmasını işaretledik... Acaba diyorum üyeliği silinen bir üye var da ziyaretçi girince onu da guest mi görüyor?
Böyle birşey olabilir mi başka birşey aklıma gelmiyor?
Siz ne önerirsiniz

Son düzenleme:
Bana PM olarak admincp login atarmısınız birde ben bakayım...

Üstadım attım bilgileri özelden...
Teşekkür ediyorum çözüm bulamasak bile ilginize şimdiden...

Üstadım attım bilgileri özelden...
Teşekkür ediyorum çözüm bulamasak bile ilginize şimdiden...

Eklentiyi inceledim ve gerçekten mantıksız bir işlev var burda. Şu an tek anladığım sanki eski konularda gizlemiyor yeni konularda giziliyor gibi. Buna benzer başka konular var mıforumunuzda peki ? yani eski yeni gibi mantık yürütebileceğimiz.
Yada yeni konularda da durum aynımı. Fazla detaylı bakamadım işim çıktı ne yazık ki...

Eklentiyi inceledim ve gerçekten mantıksız bir işlev var burda. Şu an tek anladığım sanki eski konularda gizlemiyor yeni konularda giziliyor gibi. Buna benzer başka konular var mıforumunuzda peki ? yani eski yeni gibi mantık yürütebileceğimiz.
Yada yeni konularda da durum aynımı. Fazla detaylı bakamadım işim çıktı ne yazık ki...
hocam sorunun kaynağını buldum...
Şöyle söyliyim önceden üye olup mesajlarını silmeden üyeliğini sildiğimiz üyelerden kaynaklı sorun... onların mesjalarını konudan silince link kapanıyor...
Teşekkür ediyorum destekleriniz için...

Son düzenleme:

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.