Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Hide admin / moderator ip address

LaDezs kullanıcı adlı kişi yeni bir kaynak yayınladı:

Kaynak başlığı Hide Admin / Moderator IP Address - Admin ve Moderatör İp Adreslerini Gizlemek

Kaynaktan kısa bir alıntı:
Sayfanızda Yer alan Yöneticilerin İp adreslerini Güvenlik Amacıyla Gizlemek isteriz zaman zaman bu düzenleme tamamen bu ihtiyacımızı karşılamak için yapılmıştır.
Yapılacak işlemler xenforo sistem dosyalarından "ip.php" dosyasını düzenlemek.
Adım Adım Bu işlemi yapalım.

Editör Programı yardımıyla Açın;
Kod:
/library/Xenforo/Model/Ip.php

Bu Kısımı;
PHP:
public function logIp($userId, $contentType, $contentId, $action, $ipAddress = null, $date = null)
    {
        $ipAddress =...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

peki bizim ftp neden o dosya yok olabilir ??

Bu anlatım Xenforo 1.x serisi içindir.

Xenforo 2 serisi için aşağıdaki Eklenti işinizi görecektir.

yanlız bunu indiremedim beğendim hem forumda hemde urunde indirme izni yok acaba ücretlimi ??

yanlız bunu indiremedim beğendim hem forumda hemde urunde indirme izni yok acaba ücretlimi ??
Xenforo.com üzerindeki dökümanları indirebilmeniz için Lisanslı Kullanıcı olmanız gerekmektedir.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.