Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Herkes Kendi Forumunu Yazsın

Aleyküm selam baykalbul baykalbul

Siteniz ve temanız gayet güzel fakat anasayfada kullandığınız kategori arkaplan resmi sayfayı boğmuş. Resim üzerindeki yazılar okunmuyor. Her kategori için farklı bir resim kullanmanızı tavsiye ederim. :)

Diğer temalara bakmadım sadece UIX 2 temasından bahsediyorum. Kolay gelsin.
Uğur hocam çok teşekkürler yorumlarınız için, tabiki her zaman beklerim. Daha önce kırmızı renkli gül kullanmıştım bayağı boğuktu, bu bari okunabiliyor. Olmazsa yazı renkleri değişebilir, koyulaştırılabilir..

Diğer konu ise her kategori için farklı resim yapamıyorum. Bu konuda başlık açacaktım. İsterseniz siz açın veya ben açarım.

Resimi koydum ama diğer nodes'lar görünmüyordu. Resim için tek alan var. Bu arada özelden de size yazacam inşallah :) ..

TurkParfumNet TurkPArfum Net xf2 uix2 pempe gül teması nodes yazı okunabiliyor bari hiç yo...jpg
Aslında gölgeli yazı olsa tamamen daha net olur yazılar. Bu yapılabilir mi ? Resim koymanın birbedeli var ama bariz az boğuk olmalı ama dedğim gibi gölgeli yazı olursa daha net olur çoğu yer bence..

Parfum kulturu ve hobisi uzerine 2015 yilinda kurmus oldugumuz forumumuz.Bilgisayar muhendisiyim.
Sitede eksik gordugunuz seyler var ise soylemenizi isterim.
Reklamlar ile ilgili ufak problemlerim var;yardimci olabilecek arkadas varsa cok sevinirim.
Araniza yeni katildim;sizden ogrenecegim cok sey olacak :)

www.kokuyorum.net

Ekran Resmi 2018-07-30 12.35.46.png

Son düzenleme:
Parfum kulturu ve hobisi uzerine 2015 yilinda kurmus oldugumuz forumumuz.Bilgisayar muhendisiyim.
Sitede eksik gordugunuz seyler var ise soylemenizi isterim.
Reklamlar ile ilgili ufak problemlerim var;yardimci olabilecek arkadas varsa cok sevinirim.
Araniza yeni katildim;sizden ogrenecegim cok sey olacak :)
Bence site gayet başarılı. Küçük bazı tespitlerim var, onları paylaşayım.

1- Footer kısmı İngilizce kalmış, tercüme edilmesi gerekiyor.

67C04C6E-3EB3-42C0-8C4A-849DF4B227A9.png

2- şahsen hem sağ hem de solda Sidebar olması bence içeriğin okunmasını zorlaştırıyor özellikle tabletten okuma sırasında.

Bence site gayet başarılı. Küçük bazı tespitlerim var, onları paylaşayım.

1- Footer kısmı İngilizce kalmış, tercüme edilmesi gerekiyor.

Ekli dosyayı görüntüle 3519

2- şahsen hem sağ hem de solda Sidebar olması bence içeriğin okunmasını zorlaştırıyor özellikle tabletten okuma sırasında.
Yorumlariniz icin tesekkur ederim.Mobil'de sidebar problemimiz olmuyor fakat tablet icin nasil bir guncelleme yapilmasi gerekir ?
Footer kismini duzeltecegim :)

Yorumlariniz icin tesekkur ederim.Mobil'de sidebar problemimiz olmuyor fakat tablet icin nasil bir guncelleme yapilmasi gerekir ?
Footer kismini duzeltecegim :)
Xf-1 kullanmadığım için yorum yapamayacağım ama mesela soldaki sidebar nasıl eklediyseniz o koda şu çözünürlüğün altında ise gizle diye bir kod ekleyebilirsiniz. Ya da en güzeli bununla ilgili ayrı bir konu açarsanız, arkadaşlar size yardımcı olacaklardır. Tablet görüntü şu şekilde bu arada.

7E7247F1-AFB9-40EF-884C-DCACAAB9127C.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.