Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Header Düzenleme

Retandoo

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
navbar kısmını şu şekilde yapmak istiyorum 1685786755369.png
suanki hali ise böyle
1685786785221.png
İstatistiklerin altındaki text ve logoyu navbara eklemek istiyorum ama navbar yapışkan şekilde olucak fakat logo ve text aşagı kaydırında gelmiyecek örnek vermek gerekirse dcturkey.com a bakabilirsiniz benim sitem ise so2tr.com

Nasıl yapılır ? Header Düzenleme

XenForo default olarak zaten ilk verdiğiniz örnekteki yapıda geliyor. Sizin kullandığınız tema özel olarak düzenlenmiş bir tema Tema özelliklerine bakın bakalım böyle bir özelliği mevcut mu. Bilmediğim bir tema o yüzden bir şey söylemem doğru olmaz.
XenForo default olarak zaten ilk verdiğiniz örnekteki yapıda geliyor. Sizin kullandığınız tema özel olarak düzenlenmiş bir tema Tema özelliklerine bakın bakalım böyle bir özelliği mevcut mu. Bilmediğim bir tema o yüzden bir şey söylemem doğru olmaz.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.