Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IBB

Kullanıcı
Kullanıcı
7340

Forumda şuana kadar sadece kategori eklerken felan böyle hata alıyorum 3-5 kategori-forum felan ekliyorum ondan sonra böyle hata alıyorum başka tarayıcıya geçiyorum 3-4 aynı şekil yapıyorum sonra yine bu hatayı alıyorum. Bu hata geldikten sonra en az 2-3dk beklemem gerekiyor. Sonra yine yapıyorum yine hata yine 2-3dk öyle öyle bu sorunu nasıl halledebilirim ?​

Gönderdiğiniz site XenForo değil SMF yazılımı. Yazılımı değiştirdiniz sanırım.
Evet olmadı hosting ile günlerdir konuşuyorum ama sorun bizlik değil demekten başka bir şey demiyorlar. Ondan değiştirmek zorunda kaldım. Yoksa xenforo kullanmayı çok istiyorum ilk defa böyle bir hata aldım.

Böyle bir sorunla karşılaşanlar kesinlikle kullandıkları hosting şirketiyle hiçbir zaman memnuniyet duymayacaklardır her konuda diyorum. Değiştirmekten başka mantıklı bir yol yok. Konu kapatılabilir. Xenforo kullanabilmek hem 0'dan domain hem de önceden kullanıp memnun kaldığım hosting şirketinden işlerimi halledeceğim. İyi Günler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.